Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegességedben mondtál már...

Idegességedben mondtál már csúnyát a gyerekednek/unokádnak?

Figyelt kérdés
Összevesztem valamin nagymamámmal(bocsánatot is kértem) és azt mondta anyád miért nem fosott a Dunába:(
2011. febr. 8. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Figyelj azzal a fosós dumával nem anyudat akarta bántani,hanem téged,és lássuk be jó fej nagyid van,mert tényleg poén.Én ne tudd meg milyen balhékat rendeztem már le anyámmal.Én is Ő is mondott csúnyákat.Ezt dobta a gép,majd vigyázol legközelebb mit beszélsz,vagy csinálsz és akkor nem kell remegni.

30/N

2011. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A bolond csütörtöki meg a harmat :D ezek készen vannak! :D
2011. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

20 21-es azt elhiszem.:(

Mikor szóvá tettem, azt mondta, én mondtam anno rondábbakat is, meg minden félét felemlegetett(van amiben igaza volt).Én nem haragszom , meg is mondtam neki,de most nem érdekli. mit csináljak? Hagyjam és ne szóljak hozzá reggelig?

Iszonyatosan megbántam, hogy veszekedtem vele...De nem érdekli:(

2011. febr. 8. 20:24
 14/23 A kérdező kommentje:

Első 20 22-es:D remélem nem vágja a fejemhez.

Második: Tudom, tudom:). Csak mindig azzal jön,hogy egy unokája sem olyan szemtelen, mint én.Pedig múltkor panaszkodott nekem, hogy az unokaöcsém miket mondott neki.

2011. febr. 8. 20:26
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem élek mintacsaládban, de nekem Anyu még soha nem mondott ilyesmiket. Még idegességében sem, szerintem az nem mentség. Akkor sem mondott ilyet, amikor én voltam a hibás, és lett rá volna oka.

23/L

2011. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ezt hívják tanuló pénznek.
2011. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Áá így nem tudok aludni:( Most is lementem, és nem szól hozzám. Azt mondta előbb kellett volna gondolkodnom és hagyjam békén:(

Most is remegek az idegtől.

:(Szabályosan elzavart.

2011. febr. 8. 20:36
 18/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:35


Ezt nem vágom...

2011. febr. 8. 20:37
 19/23 anonim ***** válasza:
Most megfizetted a tanulópénzt.Csináltál egy hülyeséget,amiért ezzel fizetsz,hogy sz@rrá idegeskeded magad. Megtanultad,hogy legközelebb nem teszel ilyet?
2011. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ja, így persze, hogy értem. Csak ideges voltam. Naná, hogy megtanultam...Lehet az lesz a legjobb, ha reggelig nem szólok hozzá...
2011. febr. 8. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!