Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit csináljak?

Most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rihanna (a hatalmas kedvencem, az összes albuma megvan, Rihannás a füzeteim, a könyvjelzőim, az órarendem, a vignettáim és a vonalzóim is)végre Magyarországra jön dec. 8-án. De anya nem engedi, hogy apa állóhelyet vegyen nekem (anya nem jön velem csak apa), mondván, hogy túl alacsony és vékony vagyok ahhoz, hogy ott álljak. Apa azt mondta, hogy oda fog jegyet venni, ami feljebb van, de nem tudom, hogy onnan fogok-e egyáltalán látni. A Papp László Budapest Sportarénában lesz. Szerintetek fogok ott valamit is látni vagy a csak a kivetítőn? És hogy vegyem rá anyát? Teljesen elkeseredtem :'(
2011. febr. 8. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Növessz agyat! Már bocs, de igaza van a szüleidnek, nem gondolod? ha csomó több mint valószínű 170 cm-es vagy még magasabb ember áll előtted mégis hogy látnál? Egyébként meg örülj, hogy elvisznek, ahelyett, hogy ezen rinyálsz, meg talán a felnőttek tudják, hogy fogod látni a koncertet és hogy nem.
2011. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és remélem boldog vagy, hogy amiért ilyen undok lehettél! Légy nagyon boldog!

Amúgy én csak arra voltam kíváncsi, hogy onnan lehet-e egyáltalán látni valamit, és anya meg nem ért semmit soha nem volt egy darab koncerten sem :S

2011. febr. 8. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, akkor nézd meg magad, de miért ne lehetne ülve látni, pont az hogy állva nem lehet, nem kell hülyének nézni a felnőtteket.

2011. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyi ez úgyis koncert, szóval ha apukád ilyen vagesz, hogy elvisz ami tök jó, akkor majd ha nem látsz időnként felvesz a nyakába is ha szépen megkéred :-D

Nem tudom lehet e látni, de anyudnak tudnia kell pontosan, hogy hova vettétek a jegyet ?

Mindenesetre egyél rendesen előtte, ha állnod kell, nehogy beváljon amitől anyud aggódik !

Örülj, hogy eljuthatsz !

2011. febr. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!