Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, hogy ha...

Más is úgy érzi, hogy ha visszatekint a múltjára akkor legszívesebben elbőgné magát?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban előtör belőlem ez az érzés...Nem is ok nélkül bevallom.


Nem szeretnék gúnyolodó kommenteket légyszíves

Csak aki hasonlóan érez , vagy volt ilyen időszaka az írjon.


2011. febr. 8. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha a jelenre vagy a várható jövőre gondolok, akkor is el tudnám bőgni magam.:S
2011. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Miért bőgnék?

Persze voltak rossz dolgok, viszont jó hosszan sorolhatnám, mi mindent csináltam már. Így a negatívumok eltörpülnek mellette.

2011. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
69%
Én 19 éves leányzó vagyok, és igen. Előfordul. Mert tavaly nyárról olyan gyönyörű emlékeim vannak, szeretném őket újra átélni... :( Ha meghallom, hogy 2010 nyár...Előtörnek a szép emlékek. Életem legszebb nyara volt. Igyekszem nem bánkódni, inkább azt mondom: ,,Köszönöm, hogy átélhettem!"
2011. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö válaszoló szó szerint irta le az Én érzéseimet:(Ez van!De már nem érdekel!Néha azt érzem hogy egyetlen célom az hogy túl éljem az életet.Remélem értitek hogy gondolom!
2011. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én voltam így, nem is rég, de azóta rájöttem, hogy még előttem az élet. Persze néha elgondolkozok, hogy lehet, hogy ez annyit jelent, hogy még több szar vár rám, de akkor is csak egy életet kaptam, azt nem akarom siránkozással tölteni. Nem tudom, mi történt/történik veled, de ha elég erős vagy, és van akaraterőd, akkor ki fogsz mászni belőle! Sok sikert hozzá, tudom, hogy nehéz, de sokaknak már sikerült!
2011. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak ennél nagyobb problémák másoknak..

És próbálok nem ezen agyalni mindig, de mindig rám törnek az érzésem és általában negatívak.

Lényegében annyi, hogy volt amikor nagyon jó volt minden de hirtelen összetört minden.

2011. febr. 8. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elbőgés mondjuk talán túlzás lenne, (mondjuk én ffi vagyok) de mostanában egyfajta önmarcangolás és saját magammal szembeni lelkifurdalás el szokott fogni.

Szemrehányásképpen haragszom magamra azért, mert: amikor fiatal voltam, hülyeségnek tartottam azt, hogy valaki discoba megy, táncol, löki a sódert a csajoknak, afféle életvidámkodó életet él. Én nem, én "komoly" voltam, visszahúzódó és egy hülye faasz, hogy akkor elhitettem magammal, hogy felette állok az ilyen "hülyeségeknek", aztán mostanság jutott eszembe, hogy tán elfecséreltem az ifjúkoromat.

2011. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is így vagyok mint az utolsó.. 18 évesen kezdtem csak discoba járni.. 14-17 elment a semmibe, ezt azóta se bocsájtottam meg magamnak.
2011. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

20.29-esnek!:) Én is 18 évesen kezdtem el bulizni, akkor is csak nagyon ritkán de nem érzem, hogy bármit is kihagytam volna:) Sokszor voltam viták, hogy mentem volna de utólag örülök, hogy inkább 14-17 évesen otthon tanultam.


Egyébként igen, sokszor érzem úgy hogyha visszagondolok a múlta el tudnám magam bőgni. De nem azért mert annyira jajj de jó volt. Rengeteg mindent másképp csinálnék és megbántam. Ezért nem is gondolok sokszor arra, hogy mi volt akkor, ki voltam. Csak azt sajnálom, hogy ezzel teljesen elfelejtem a múltamat.


L/19

2011. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég szörnyű gyermekkorom volt, senkinek nem kívánom. Most már saját családom van és igyekszem arra gondolni, hogy a gyermekeimnek mennyi élményt adhatok és ez milyen jó érzés, de ugyanakkor nagyon fáj még mindig, hogy nekem ez nem adatott meg.
2011. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!