Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez korai lenne...

Szerintetek ez korai lenne még? Nyomulásnak vehetné?

Figyelt kérdés

A páromnak szeretnék Valentin napra ajándékot venni, gyűrűre gondoltam elsősorban. A baj csak az, hogy még csak fél éve vagyunk együtt, attól félek, tolakodásnak vagy túlságos nyomulásnak venné, esetleg félreértené, azt hinné meg akarom fojtani és lelépne.. Elég komoly a kapcsolatunk, és mielőtt összejöttünk, már régóta ismertük egymást..

Főleg nők véleménye érdekelne, ők hogyan reagálnának ilyen helyzetben?


2011. febr. 8. 17:44
 1/7 tetris ***** válasza:
Add csak oda nyugodtan azt a gyűrűt. Nagyon fog örülni neki!
2011. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na, hát ez pont az a kérdés, amiben rohadtul nem lehet normális véleményt mondani, mert senki se láthat bele olyan szinten a kettőtök kapcsolatába, hogy objektíven meg lehetne ítélni. Itt csak szubjektív véleményeket fogsz csak olvasni, ezért akár lapozhatsz is, mert arra meg ugye értelmes ember nem ad...
2011. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülne, de azt azért tisztázd majd, hogy ez most eljegyzés-e vagy sem, nehogy félreértse valamelyikőtök
2011. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

fél év után és visitva rohantam volna el egy gyűrűtől...(igy pár év után már jöhet a gyűrű,de neekm az nagyonkorai)


de nem egy barátnőm 2 hónap után már ezen áhitozik...

2011. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát én tuti eljegyzésnek gondolnám, szóval világosítsd fel, hogy ez csak egy gyűrű, főleg, ha még a gondolat nincs meg a fejedben, vagy ne gyűrűt vegyél neki. Sztem egy nőnek a gyűrű igen is jelképes...
2011. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:
Hát, ha még nem akarod elvenni, akkor ne arany karikát vagy köves eljegyzési gyűrűt vegyél neki. ;)
2011. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hááát, ha nem túl szoros a gyűrű a nyakára, akkor nem fog attól félni, hogy meg akarod fojtani.... :) bocsi, ezt a ziccert nem lehetett kihagyni :)

Amúgy ha mellé teszel egy kis kártyát, hogy pl: első valentin napunkra szeretettel / szerelemmel blablabla akármi, akkor nem lesz félreérthető.

2011. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!