Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben megajandeko...

Ebben a helyzetben megajandekoznatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A story a kovetkezo, letezik egy srac aki mondhatjuk h a legjobb baratom, vagyis ahanyszor szuksegem van ra mindig segit, sot, ha nem szolok neki h van egy gondom akkor neha meg megis haragszik. A srac karacsony elott szakitott a baratnojevel es most szingli. Az utobbi idoben elegge kozel kerultunk egymashoz. Vegyek neki valamit Valentin napra?


22/l


2011. febr. 8. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttetek össze. Én nem vennék neki, ha lesz is ebből valami (nem biztos), akkor tegye meg ő a kezdő lépést.
2011. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel neki valamit, azt ő valószínűleg úgy fogja értékelni, hogy Te többet szeretnél tőle mint barátság. Ha valóban ezt szeretnéd, akkor miért ne? (Ha ő is szingli és Te is.)
2011. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
most barátok vagytok vagy akarsz tőle valamit? és ő akarna tőled valamit? én csak akkor vennék neki valamit ha már járunk.
2011. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Valentin napra inkább akkor vegyél neki, ha már esetleg összejöttetek. Az én egyik jó barátom is vett nekem egyszer rózsát Valentin napra és eléggé zavarba hozott, mivel nem éreztem, hogy a barátságunknak bármi köze is lehet ehhez az ünnephez.

Ráadásul ha te veszel neki valamit, ő meg neked nem, az kellemetlen lehet neki.

2011. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék semmit...
2011. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem vegyél neki bonbont vagy valamit ő a fiú előbb neki kell ajándékot adni.Legyen nálad az ajándék ha ő esetleg adna.De csak akk add neki oda ha ő ad először vmit,írd meg hogy döntöttél!:D
2011. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írj neki egy Valentin napi kártyát.

Szerintem ez tökéletes, mert kifejezi, hogy tetszik neked, de ezzel együtt nem tolakodó

2011. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahogy alakulnak a dolgok osszejovunk szerintem:) az este is pl. lefekves elott felhivott azzal az okkal h ha nem hallja a hangom nem tud aludni:)
2011. febr. 8. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Valentin napkor nem csak a szerelmünket szokás megajándékozni, hanem közeli barátokat is. Ha mondjuk küldesz neki egy lapot vagy veszel valami kis apróságot, ami nem csak szívekkel van teletűzdelve, akkor nem biztos, hogy félreérti.
2011. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!