Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Akarnak menni...

Most mi van? Akarnak menni vagy nem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nyaralást szeretném megbeszélni a szüleimmel, és minden ok, ők is benne vannak, de akárhányszor eljutunk odáig, hogy leülünk, és ténylegesen megbeszélnénk, vagy más dolguk van, vagy azt mondják, hogy még bőven van rá időnk, meg hogy most még mit beszélnénk meg, stb..

Én szeertnék elmenni, nemsokára 16 leszek, és eddig 2x voltunk nyaralni 1 hétre, máskor 1 napon elmentünk strandra. Fel tudom fogni, hogy sok pénz, idő, és el kell jönni a munkahelyről, és nem vagyunk kőgazdagok, de nekik is jólesett, mikor elmentünk, legalább egy kicsit kipihenték magukat.

Nekem is jó lenne, mert szinte sehová nem járunk, évente 1x megyünk messzebbre, mikor a sulihoz kell bevásárolni. Nem is a strand hiányzik, vagy ilyesmi, csak az, hogy pihenjenek, együtt legyünk, és azért szeretnék egy kicsit "világot látni".

Egyelőre csak nyúzom őket, amíg be nem adják a derekukat, de az az érzésem, hogy én előbb meg fogom unni.Ti mit tennétek, hogyan beszélnétek velük?

Bocsi, hogy hosszú lett. :)


2011. febr. 6. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy nagy rakás pénzel zaklasd öket akkor beadják a derekukat.
2011. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!