Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyum 40. szülinapj...

Mit vegyek anyum 40. szülinapjára? Vmi egyedire gondoltam.

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van számítogéped tudsz neki prezentációt össze állítani. Szedj össze sok sok képet az életéböl, gyerekorárol, fiatalkorárol, házaság, születésed stb... és scanneld be, ha neked nincs akkor valamelyikismerösödnek rokonodnak tuti van, ha nincs nekik sem akkor ha sulis vagy a suliban van ha dolgozol akkor a munkahelyednek lehet. mikor felvitted öket írj alájuk szöveget, és ha tehetd kivetítön vetitsd le ha nem akkor csak a képernyön vetítsd le.

tuti egyedi.

2009. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem lepd meg egy chipendel fiúval! Az elég egyedi lenne.
2009. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első!

Csinálj egy fényképalbumot, rakd bele kicsi korától a képeket, aztán magadat is megható idézeteket, mostig, s hagyj helyet, s mondd hogy folytassa ő. Bőgni fog!

Ha nincs idő, rendelj a barátnőmtől egy mézes szívet, nagyon szép, nem reklámozni akarom, csak neked ez jó lenne:

www.mézesmirákulum.hu, tegye rá anyu képét.vagy írjon rá.

Vagy egy gyűrűbe marasd bele az évszámot s hogy tőled

2009. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy? Mennyi pénzed van? Hány nap van addig?
2009. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy hennázást fizess be neki előre. Mégjobb, ha odahívod a hennafestőt.


Vagy egy kispárnára rávasaltatsz egy fotót. Amit csak te tudsz róla, hogy szereti,pl.

2009. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én anyucim 40. szülinapjára elhatároztam, hogy magam készítek neki ajándékot, és nagyon bejött:D Kicsit kézműveskedtem, virágokból készítettem neki egy nyakláncot. Hát nem maradt el a hatás... Hihetetlenül boldog volt, és nagyon jól is állt neki. Emellé meg vettem neki egy nagy doboz desszertet, de igazából anélkül is teljes lett volna az ajándék.

Persze hozzáteszem, hogy 9 éves voltam, 0 pénzem volt, a desszertre is nagymamim adott, de lehet, hogy most 15 évvel később is ilyesmiben gondolkodnék. Végül is szerintem az a legszebb ajándék, amit mi magunk készítünk...

De akármit is adsz neki, a legfontosabb, hogy nagyon szeresd, mint mindig:) Tapasztalatból tudom, hogy a kerek X-ekkor nagyon érzékenyek:P

2009. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!