Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondolják h én hoztam...

Miből gondolják h én hoztam rá a bajt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a szobába voltam a feleségemmel és a gyerekekkel. Kinézett az ablakon és felvette a kabátját megkérdeztem h hova megy és azt mondta h mindjárt jön. Átmentem a nappaliba mert elég fura fejet vágott. Amikor kimentem én is az udvarra akkor vettem észre h van nálunk valaki. Megtámadta a feleségemet én meg ráugrottam és kicsit összeverekedtünk de addigra kijöttek a rendőrök. a környéken voltak betörések mostanában és bevallotta h már harmadszor járt nálunk. A feleségem apja meg az egyik barátnője is azt állítja h bajt hozok rá. soha nem volt ilyen és nem emlékszem olyanra h bajt hoztam rá nem is értem. Erről miért én tehetek? Szerintetek is hibás vagyok?
2011. febr. 3. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a sztoriban nagyon nem stimmel valami. Vagy elhallgatsz valamit, vagy az egész kamu. Ha igaz lenne, biztos lennél benne, hogy az após hülyeséget beszél, nem jönnél ide támogatásért.
2011. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyébként az tényleg furcsa, hogy egy nő mondjuk kinéz az ablakon és meglát valakit odakint és kimegy szó nélkül, ahelyett, hogy a férjének szólna.


Lehet a szeretője volt... :)

2011. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ááá nem :D

na

szóval

nem csalt meg és nem hozzá jött. Hanem valamiért kiment de csak annyit mondott h mindjárt jövök engem ez zavart ezért utána mentem. Amikor kiértem akkor vettem észre h van ott egy pasi aki próbálja visszatartani a feleségemet ezért odamentem és húztam le a földre a pasit és verekedtünk egyet. Addigra jöttek a rendőrök és elvitték. A garázsajtót is feltörte és a garázsba van egy autóm amit építgetek és azon is feltörte a zárat. Nem hallgatok el semmit, nem kamu, nem kérek támogatást és tudtommal nincs szeretője. Na így jó?

2011. febr. 3. 12:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető! Ezek szerint a feleségedet vették őrizetbe a rendőrök?
2011. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Otthon volt apa,anya,gyerek.

Anya mozgolódást lát kint az udvaron,kimegy,apa nem érti miért megy ki és utánamegy,ott meglátja hogy valaki bántja anyát ezért ráugrik verekszik majd a rendőrök ennek véget vetnek.

Kiderül hogy a valaki már harmadszorra tört be mert bevallja.

Erre feleség és bnője az apát hibáztatja!

2011. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

akkor ti egy elég fura család vagytok.

a rendőrök nem mennek ki csak úgy, gondolom vki kihívta őket. az ki volt?

épeszű nő nem megy ki egyedül az udvarra este sötétben, ha meglát egy gyanús alakot, hanem a férjét küldi a baltával. ennyire jó erőben lévő bátor feleséged van, vagy csak szimplán hülye?


ez a bajt hozok rá szöveg annyira misztikusan hangzik, h szerintem annak is gondolták.

egyébként ez max akkor lenne érvényes, ha már korábban többször történt volna vele baj, mióta együtt vagytok. de ez akkoris tömény faszsság.

2011. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!