Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? Van egy...

Mit gondolsz erről? Van egy fiú ismerősöm, elég jóban vagyuk. Mostanában mindig mondja, h lelkitársak vagyunk.

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, elég jóban vagyuk. Mostanában mindig mondja, h lelkitársak vagyunk, és elég sokat is hízelgünk egymásnak. Tegnap este beszéltünk msn-en, utánna felhívott telefonon, beszétünk tíz percet. Néha úgy érzem, mintha szerelmes lenne belém, tegnap is pont úgy viselkedett. Szerinted lehetséges lenne?


ui.: van barátnője


2011. febr. 3. 10:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na hát akkor ezt így mondd meg. Ha olyan nagyon jóban vagytok, ezt meg kell tudnotok beszélni.
2011. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb barátom fiú. és mi is felhívjuk egymást telefonon ha nem látjuk egymást msnen, meg minden nap beszélünk több órát. sokszor plátói szerelmemnek meg ilyeneknek hívjuk egymást :D meg mivel férfi, sokszor mondja hogy milyen fasza nő vagyok meg ilyenek. de a legjobb barátai vagyunk egymásnak, én is neki, ő is nekem. ennyi van köztünk, ő se és én se akarnánk többet.


erről ennyit.

2011. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ( a plátói szerelmes) hány éves vagy?
2011. febr. 3. 10:35
 14/20 anonim ***** válasza:
19, a srác meg 24.
2011. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Éértem
2011. febr. 3. 10:36
 16/20 A kérdező kommentje:
Most olyan tanácstalan lettem... Arra gondoltam, megkérem,h többé ne találkozzunk
2011. febr. 3. 10:37
 17/20 anonim ***** válasza:

a 19 éves plátóiszerelmes vagyok

egyébként mi is szoktuk mondani egymásnak, hogy lelkitárs, mert azok vagyunk valóban. ha ő is így érzi, akkor miért ne mondhatná?

szerintem túlmagyarázod a dolgot...

2011. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Lehetséges..de arra ott van neki a barátnője, h lelkitársa legyen vagy tévedek?
2011. febr. 3. 10:50
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem számodra nem tiszta alaki társ fogalma.

Ha épp egy lány lenne a lelki társad, akkor bele is szeretnél? Én max. legjobb barátnőnek nevezném.


Lelki társnak lenni annyit tesz, hogy maximálisan megértitek egymást. Attól ,hogy valaki lelki társnak nevez, még nem egyenlő a párkapcsolatot akarok tőled.

Remélem érted.

2011. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egyenlő vele, de én nem akartam a lelkitársa lenni...nem is mondtam neki sose, h az vagyok. Ha lány lenne, nem szeretnék bele, mert nem vagyok leszbi Szerintem az lesz a legjobb megoldás, ha megkérem, h többé e tartsunk semmilyen kapcsolatot
2011. febr. 3. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!