Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? Van egy...

Mit gondolsz erről? Van egy fiú ismerősöm, elég jóban vagyuk. Mostanában mindig mondja, h lelkitársak vagyunk.

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, elég jóban vagyuk. Mostanában mindig mondja, h lelkitársak vagyunk, és elég sokat is hízelgünk egymásnak. Tegnap este beszéltünk msn-en, utánna felhívott telefonon, beszétünk tíz percet. Néha úgy érzem, mintha szerelmes lenne belém, tegnap is pont úgy viselkedett. Szerinted lehetséges lenne?


ui.: van barátnője


2011. febr. 3. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha többet foglalkozik,veled,mint vele akkor igen,lehetséges
2011. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

attól még lehet szerelmes, hogy van barátnője persze.

(mert nem hiszem, h. a nője tud ezekről...hogy egy másik csajt a lelkitársának nevez, msneznek aztán még az sem elég és felhívja...)

2011. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van barátnője, miért ne lehetne beléd szerelmes? Lehet, hogy csak arra vár, hogy te is lépjél, és akkor lecserélné a barátnőjét rád.
2011. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Már 4 éve együtt vannak, gondolom, hogy szereti
2011. febr. 3. 10:18
 5/20 anonim ***** válasza:
Vagy már unja.
2011. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Őszintén nem tudom....Néha úgy érzem, hogy belezúgtam:s
2011. febr. 3. 10:23
 7/20 anonim ***** válasza:

Talán beszélnetek kéne erről...

Persze tudom a srác a hibás, de benned is lehetne annyi, hogy belegondolsz a barátnője helyzetébe. Ő lehet, hogy azt hiszi, hogy minden rendben van a kapcsolatával, közben meg a pasija lassan kezd valakibe belezúgni. (voltam már ilyen helyzetben, tudom, hogy milyen mikor hülyének néznek, és a hátad mögött ügyködnek)

Szóval nem ártana szóba hozni a barátnőjét...

2011. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Őmindig szóba is hozza...hogy mennyire szereti, meg miylens esküvői ruhában képzeli el őt (hozzáteszem a pasi még csak 20 éves)
2011. febr. 3. 10:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg kérdezd meg, hogy miért viselkedik így veled, mert számodra ez nagyon félreérthető.
2011. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, de ő azt mondja, hogy mindenkivel ilyen:s Bár engem ez ilyen formában zavar..hogy ilyen velem is
2011. febr. 3. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!