Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem tudom...

Mit tehetnék? Nem tudom mitévő legyek.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Több részből tevődik össze a történet.. próbálom minél érthetőbben leírni.:$:)

Kezdem az elején.

Anyukámmal nagyon rég óta rossza a viszonyunk... engem sose szeretett igazán, mert én édesapám szüleire hasonlítok. Mióta a tesóm megszületett 10 éve, azóta pláne romlott a helyzet... már édesapámmal is megrommlott a házassága. Anya nem csinál semmit itthon , mama főz, mos, takarít helyette... ha dolgozik és ha itthon van akkor is. Nem tudom szavakkal megfogalmazni, hogy milyen ocsmányul beszél velem, apával... és mostmár a hugommal is. De én meg apa kajuk a legtöbbet.:S pl: csak, hogy mindenki értse kb miket mond: G***i kölyök stb

Pedig: 5-ös tanuló vagyok... most mentem át a megye egyik legjobb sulijáb... rengeteg pótolni valóm van... és tanulok rendesen... csak kicsit most nehezebb... egyszerűen nem tudok koncenrálni itthon a tanulásra, mert folyton üvölt valakivel... /azt mondja, hogy ő főz, mos, takarít helyettünk...mi meg nem csinálunk semmit.. pedig ez egyátalán nem igaz.../ rettegek, hogy mikor fog engem leüvölteni...:S

ebből adódik, hogy inkább vagyok a barátoméknál, mert ott sokkal jobban érzem magam, és a tanulás is jobban megy...

tavaly leginkább nálunk voltunk... heti többször is találkoztunk, de most , hogy a barátom (21 éves) dolgozik... ő nem tud jönni (kb 20km-re lakik)... mostanába hétvégente talákozunk és az utóbbi kb 1 hónapba mindig én megyek, hogy legalább akkor ne kelljen itthon lennem... nagyon szeretnék többet lenni vele..akkor biztonságban érzem magam... tudom most mindenki el fog ítélni... de megkérte a kezem és én igent mondtam:$ Szeretnék elmenekülni itthonról...gyűlölöm az anyámat...

barátom apukája multkor mondta, hogy olyan jó mikor ott vagyok... (segítek főzni is stb:D... ) mért nem költözök oda... de apa ennek nem örülne, és nem akarok neki csalódást okozni, de tudom, hogy így nem megy a tanulás...


Már öngyilkos is akartam lenni... csak az tartott vissza,hogy ott van a barátom akit nagyon szeretek.


Ti mit tennétek hasonló szituba?

Apa nem örülne neki ha hétközbe is a barátoméknál lennék... de én itthon nem bírom.:S

kérlek segítsetek...adjatok 5letet... bocsi, hogy ilyen hosszú lett... és zavaros, de közbe is a könnyeimmel küzdök:$:S


ui: azért írtam ki megint, mert nem sok választ kaptam... nem emelhetem ki még... nagyon jó lenne ha több választ is kapnék... nem tudom mitévő legyek..:S


2011. febr. 1. 18:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
az a baj, ha elválnának apa nem tudná kifizetni anyát... a házat meg nem adjuk el, mert papa is ezen a telken lakik és így problémás... meg nem is szeretném ha el kéne adni... az előbb beszéltem apával...most hétvégén borultam ki az egésztől a legjobban... és szerintem már ő is rájött, hogy tényleg milyen rossz...
2011. febr. 6. 21:10
 12/14 A kérdező kommentje:
ma pl munka után elment a hugához (eléggé messze lakik tőlünk) és még pénzt se hagyott itthon... a bankkártyáját is vitte magával.... nagyon elegem van. mit tehetnék? ha jogi útra terelem akkor kirakhatják innen?
2011. febr. 8. 15:00
 13/14 anonim ***** válasza:
várj még 2 évet valahogy csak kibirod legyél többet a barátodnál és ne legyél öngyilkos!!!!
2011. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na elköltöztél? :D
2016. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!