Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomék a szomszédba laknak,...

Anyósomék a szomszédba laknak, és úgy járnak kelnek mintha itt laknának. (most szültem) hogy tudnám óvatosan a tudtukra hozni h. nekünk is van magánéletünk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező mindig a legegyenebb út a legjobb eléállsz és megmondod nekik hogy, ne haragudjanak de most néhány napot szretnétek csak 3-ban tölteni. Ha vkinek van egy kis esze meg fogja tudni érteni a dolgot ha meg esetleg ezzen megsértődne ne vedd a szívedre.
2011. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Kulcsot elvesz, ajtót bezár. Mi ezt csináltuk (szintén szembeszomszédok anyósék). Pár napig puffogtak, azóta csak akkor jönnek ha hívjuk őket.

Ennél még rosszabb is lehet, mint amit írtál, tudnék mesélni.

2011. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs nekik fülük.De ezt párodnak kellene elintézni.
2011. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez nem olyan egyszerű , ahogy látszik....

anyósom már azon is megsértődött h. "kiküldtem" a szobából, pedig csak a baba félálomba volt, és nem akartam h. jobban felkeltse.

2011. febr. 1. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne te, a párod mondja meg nekik, hogy nektek is van magánéletetek, és csak akkor menjenek, ha előtte bejeletkeztek, vagy felhívnak telefonon.Egyébként pedig zárd be az ajtót. Majd csak észre veszik magukat.
2011. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék egy szót sem, csak belülről bezárnám az ajtót, a kulcsot pedig benne hagynám. Ha szóváteszik, először azt mondanám: bocs, elmentem fürödni, bezártam az ajtót és elfelejtettem kinyitni. És meglehet, hogy legközelebb is ezt mondanám, vagy hogy én is lepihentem, stb. Előbb-utóbb észreveszik magukat.
2011. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valahol kezdem értékelni,hogy nem ismerem anyós elvtársat :D

Kérdésedre viszont tudok választ adni.:Nálam ezt a saját anyám játsza el.A nap folyamán egyszer nem jön át ,átellenben este mikor a párocskája megy melózni akkor átlibbenti magát párházzal odébról este 8-kor és volt,hogy egész 10-11 ig itt volt tesómmal.Nah Én ezt meguntam besokaltam és többször normálisan próbáltam tudtára adni,hogy unom.Nem hatott,fogtam és amikor jött ,,épp" nem értem rá,nem foglakoztam vele stb.Még ő volt/van megsértődve,hogy bunkó vagyok vele és tesómmal.De őszintén minden este elvárja,hogy ne legyek fáradt ingerült a gyerekkel.Jah persze Én és Párom a szemét ha gyereknek valamit extrém mutatványt nem engedünk neki.


Szerintem közöld vele,de az elsődleges,hogy zárd az ajtót és felejtsd benne a kulcsot!

2011. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Ajtó bezár belülrő, 20 percig nem nyitod ki, sajnos zuhanyoztál épp, de ha szóltak volna, hogy jönnek, akor nem lett volna gond. Legközelebb ismét. Majd ismét. Szerintem hamar megtanulják...
2011. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!