Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok szülinapi köszöntő...

Hol találok szülinapi köszöntőket vagy hogyan kezdejk bele?

Figyelt kérdés

Apukámnak most lesz az 50. születésnapja és egy köszöntőt kell majd mondanom a partin a vendégek előtt.

Mivel még életemben nem csináltam ilyet, teljesen elvagyok veszve.Egy jópofa tréfás,de mégis megható köszöntött szeretnék.Ha lenne esetleg ötletettek vagy honlap ahol ihlettet tudok meríteni azt megköszöném. Meg persze még azt se tudom hogy hogyan kezdjek bele. Légyszives segítsetek ebben.


2009. febr. 7. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]



[link]



remélem tudsz belőle valamit hasznosítani. :) Egyébként én az apukád szüleivel, vagy nagyobb testvéreivel beszélnék, meséljenek a gyerekkoráról, a vicces dolgairól. Szerintem a szívből jövő köszöntés a legjobb.

te ismered apukádat, te tudod hogy milyen. Pl röviden beszléhetnél arról, hogy ismerkedett meg anyukáddal, és már hány éve együtt vannak. Akármit mondasz, apukádnak tetszeni fog :)

2009. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!