Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én anyámnak van ez a...

Csak az én anyámnak van ez a szokása?

Figyelt kérdés
Minden reggel, még éjjel is benyit, hogy ébren vagyok-e, mit csinálok, mit nézek a TV-ben, stb. Nagyon idegesítő...
2011. jan. 30. 15:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
az én anyám csak akkor nyit be amikor hazajön és közli h megjött a munkából meg akkor megkérdezi h éhes vagyok-e am nem elvan a TV előtt estig :D 17/F
2011. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én is minden reggel benyitok a 17,5 éves fiamhoz. Különben nem menne suliba... Amúgy ha nappal megyek be hozzá, akkor nem kopogok, ha este megyek be (pl. hogy húzzon már aludni mert éjfél van), akkor természetesen kopogok.
2011. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%

Velem kb. 10-12 évesen csinálták ezt, hogy "tanulok-e", mert szerettem elbambulni, de akkor se rendszeresen.

Ma már csak akkor nyitnak be ha konkrétan akarnak valamit (kb. napi 10-szer), ami idegesít, hogy vagy nem kopognak, csak rám törik az ajtót, vagy kopognak és már abban a pillanatban nyitják is az ajtót, baromi idegesít és nem tudom megértetni velük, hogy kopogjanak rendesen (apámmal valamennyire, anyámmal semennyire), mert itthon vannak és itthon nem kopogunk, szerintem meg DE.

Az, hogy fürdés közbe bejönnek természetesen kopogás nélkül (akár tesóm, apám, anyám) kezet mosni (pl. Wc után), fogat mosni hasonlók, teljesen természetes, nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt, nálunk nem volt soha divat családon belül szégyenlősködni, anyámmal a mai napig szoktunk együtt fürdeni (nagy sarokkádunk van).

23N

2011. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem...vannak ilyen anyák és amíg ott élsz ellenőrizni fog. :/


Anyukám is ilyen...aztán sikerült férjhez mennem. A tesóm otthon lakik, mert hogy nem kell se rezsire se semmire költenie...cserébe el kell viselnie az állandó ellenőrzést. (mit csinálsz, stb ha otthon van, hova mész mikor jössz, kivel leszel ha elmegy és ez csak egy kis rész)


Anyósom...dettó. Amíg a párom még csak udvarolgatott mindig ott sertepertélt az ajtó előtt. Simán benyitott akár reggel 6 óra volt, csak hogy ébren vagyunk-e már...hát ha épp akcióztunk az sem zavarta, széthúzta a függönyt és közölte, hogy ha végeztünk csináljunk magunknak reggelit. Neki teljesen mindegy volt, hogy mikor de állandóan benyitogatott(kulcs ott sem volt)


Halkan jegyzem meg 29-28 éves pár voltunk akkor. Baromira ciki volt. Így aztán mikor várandós lettem villámgyorsan elköltöztünk. Ide meg kulcsot akar a kapuhoz és a lakáshoz is, mert kaputelefon van nekem pedig eszem ágában sincs beengedni akármikor :)


Szerencsére a férjem egyetért velem...eleget égette az anyja mikor még próbált becserkészni :) nem hiszem, hogy más lány együtt maradt volna vele ilyen anyukával.

2011. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

fúú, micsoda perverz famíliák vannak!

még szerencse, hogy az én családom tagjai nem ennyire intelligenciahiányosak.

2011. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

xDDD

nekem is beszokott jönni természetesen h. hazajött meg h. mi legyen a kaja..vagy ha van valami problémája...tehát konkrét céllal jön be nem úgy h. csövi azt leül az ágyra és néz..: "D

De ilyen is szokott lenni bejön,leülés elkezd nekem itt mesélni ilyen értelmetlen dolgokról..gondolom magamba h. jó és kit érdekel ..de inkább nem szólalok meg...utána meg alig várom h. kimenjen..

De az ilyenek kb. 1 hónapba 1x.. :) nem vészes..annyira

2011. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!