Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én anyámnak van ez a...

Csak az én anyámnak van ez a szokása?

Figyelt kérdés
Minden reggel, még éjjel is benyit, hogy ébren vagyok-e, mit csinálok, mit nézek a TV-ben, stb. Nagyon idegesítő...
2011. jan. 30. 15:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi hozzám is benyit.=D

De nálam szokott hétvégente kopogni, nehogy megzavarjon. :D

Amúgy engem is szokott idegesíteni. Hozzám mindig bejönne de bátyámhoz napi 2x ha be megy..hozzám jó formán minden percben. Amikor leplezem magam, hogy rossz hangulatom van be csukom az ajtót. Ilyenkor nem zavar. :D

23/L

2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom. Én csak akkor nyitottam be a lányomhoz, ha volt valami konkrét célom, pl. mit kér vacsorára, ilyenek. Ha ott volt a barátja, akkor kopogtam, de később már egyáltalán nem zavartam őket, ha vacsi kellett, úgyis szóltak :-)
2011. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A farokverés nálam nem jött be, egyszer rámnyitott, 17 voltam, még neki állt feljebb, megállt az ajtóban, és úgy figyelt, hogy -jé, mit csinálsz, fiam. Már 18 voltam, mikor zuhi közben is mindig akkor jött kezet mosni, mikor zuhiztam, az ajtónkban sosem volt kulcs, így megakadályozni se tudtam, hogy bejöjjön. Szerintem kicsit beteges, szerinte ez normális.
2011. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
miért nem zárod be az ajtót?
2011. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 tetris ***** válasza:
100%
Navigátornak tökéletesen igaza van! Szerelj fel egy zárat. Szerintem taplóság rányitni a másikra az ajtót váratlanul.
2011. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem, mert akkor meg mégjobban be akar jönni :/


Remélem ha bnőmmel leszek itt, nem nyitogat be. Ha mégis, akkor megmondom neki a tutit.

2011. jan. 30. 17:22
 17/26 anonim ***** válasza:
te is csináld vele ugyanezt, nyiss rá állandóan.
2011. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nálam az ajtót csukogatja... mármint az én ajtómban a zár nem működik rendesen, és ha úgy is tűnik, hogy becsuktad, akkor is rá kell tolni, hogy rendesen be legyen csukva... és minden este rituálisan hallom azt, hogy klakk :D (pedig magától azért nem szokott kinyílni, ha nincs rendesen becsukva sem, max. ha huzat van :D, szval nem igazán értem, miért csinálja). Ja meg vizsgaidőszakban, amikor tovább fennmaradok, be szokott jönni, hogy miért nem alszom... mostanában leszokott róla, mert látja, hogy attól, hogy betámolyog a szobába, nem fogok korábban elmenni aludni, mert vizsga előtti hajnalban vhogy könnyebben megmaradnak a fejemben a dolgok :D.
2011. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nekem a laptopba mászik bele rendszeresen, hogy kivel beszélek, az milyen oldal, dejóóóóóóó... -.- :DDDD Marhára tud egyébként idegelni... kb semmi köze hozzá(egyébként nagyon jóban vagyunk). Én sem mászok bele a gépbe, amikor mit tudom én miket nézeget. :D

Engem telefonon csörget, hívogat addig amíg meg nem mozdulok reggelente... :D Mert az ébresztőt szundira raknám, anyát nem tudom :/ :D

2011. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nálunk ez egyáltalán nem szokás, de ismerek olyan családot, ahol anyuka ezt csinálta, mert az ő kicsi fiát meg kell simogatni éjjel. A fia hiába beszélt vele, végül 20 évesen úgy döntött, hogy elmegy külföldre dolgozni.
2011. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!