Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá anyámat...

Hogyan vehetném rá anyámat hogy legyen különszobám?

Figyelt kérdés

13 éves leszek márciusban .

Az öcsém ő februárban lesz 10 éves .

Eddig miatta kellet az hogy egy szobában legyünk de énmár azt kinőttem meg stb.

És még az akarom kérdezni hogy szerintetek egy 10 éves (éjjeli lámpával nem félne éjszaka,és a redőny is félig fel lenne húzva )menre egyedül aludni ?


2011. jan. 30. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem az volna logikus, ha akkor kérnéd a szobát, amikor betöltöd a 13-at..biztosan meg fogják engedni.
2011. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kérd ezt születésnapodra!

ne aggódj, nem fél a sötétben egy ekkora gyerek!

2011. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van üres szobátok, akkor tényleg kérd azt szülinapodra. Ha nincs, akkor sajnos nem tudsz mit csinálni.
2011. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy a szoba, akkor esetleg kérd meg, hogy felezzék el! Nálunk is ez volt, bár most már nem olyan nagy a szoba, de jobb mintha nem lehetne saját életem..
2011. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudjátok én nekem is volt már különszöbám 9,8 évesen de akkor féltem .

És szülinapomra kértem.

És meg azért sajnálnám az öcsemet ha félne de nekem szükségem van arra a szobára mert már azért felnőttem attől hogy 4 éve féltem egyedül az nem jelenti azt hogy most is fogok

2011. jan. 30. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban, igazad van. De van külön szobátok?
2011. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem egy átlag 10 év körüli gyerek nem fél egyedül sötétben-ha meg igen... hát, akkor is célszerű rászoktatni (sőt ha úgy tud aludni, akkor akár lehet lámpa stb. is, egy csomó ismerősöm van, akik felnőttek, és fényben alszanak...). Egyébként simán mondd meg anyukádnak, hogy kinőtted a szobát, szükséged van saját térre stb. Meg fogja érteni, ha egyébként van a lakásban hely.
2011. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen van különszoba
2011. jan. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!