Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék beszélni a barátnő...

Hogy tudnék beszélni a barátnőmmel erről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem egészen ebbe a kategóriába tartozik ez a kérdés, de nem tudtam máshova tenni. Szóval, 2.-as gimnazista vagyok, és itt ismertem meg 1. elején a legjobb barátnőmet. Gyorsan összebarátkoztunk és csak ritkán veszekszünk. De eléggé különbözőek vagyunk sajnos..pl. a jövőre nézve neki a karrier lesz a minden, nekem pedig a család, ő nagyobbszájú én meg kicsit visszahúzódóbb. A másik meg, hogy az ő családja sokkal tehetősebb, gyönyörű házban laknak, mi meg egyáltalán nem. És sokszor úgy érzem, hogy lenézi a szegényebbeket, vagy ha valakin nem márkás ruha van. És ez bánt, mert annyiból engem is lenézhetne. Egy másik probléma pedig (nem kapcsolódik az előzőhöz), hogy a "szerelmi életét" nem értem..tavaly is azt csinálta, hogy a suliból év elején kinézett egy fiút, teljesen beleesett, de nem csinált semmit, nem is beszélgettek nagyon, csak nézegette a bnőm a fiút..és év végére az lett ebből, hogy a fiú durván leoltotta a bnőmet hogy szálljon le róla..utána nagyon kivolt szegény lány...és idén is ugyanezt csinálja..most a tavalyi fiú egyik barátját nézte ki és a "taktika" ugyanaz. Ráadásul ennek a srácnak nem régóta bnője is van, és ettől is kivan a bnőm, de nyugtatja magát, hogy ráér még, valószínűleg ugyanarra az egyetemre mennek majd, majd ott összejönnek o.O nem értem ez az egész mire jó, miért nem keres vkit, akivel már tényleg összejönne? még nem volt barátja, tapasztalatokat kéne szereznie, de neki fontosabb most is a leendő karrierje, ami nem baj, de igazán lehetne nyitottabb. Tehát arról szeretnék vele valahogy beszélni, hogy kicsit máshogy kéne néznie a világot, hogy egy fiúban ne a leendő férjét lássa rögtön..de nem szeretném megbántani. Nem biztos hogy érthető, bocsi

Köszi a válaszokat.

16/L


2011. jan. 30. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ülj le vele 4szemközt és mondd meg neki h szeretnél vele őszintén beszélgetni. Közöld vele amit ide leírtál h hogyan gondolod ezt az egészet,adj neki tanácsot,de úgy csináld h ne sértődjön meg. Ja és arról a fiúról pedig nagyon gyorsan beszéld le ébreszd rá h ő sem örülne ha a barátját elszeretné egy másik lány!Remélem sikerül észhez téríteni a barátnődet.Sok sikert.! ;)

17L

2011. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes és ostoba még a barátnőd sorry. Persze, hogy karrierről álmodik csak, mert minden a segge alá van tolva, de egy nagy álomvilágban él (már ebből a szerelembe esős sztoriból is látszik) és egyszer rohadt nagyot fog koppanni.
2011. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso kerdesedre, biztos jok az erzeseid. Mindene meg van, otthon arra nevelik, hogy tanuljon, a tobbi meg lesz teremtve neki.

Masodik kerdesedre: Mibol gondolod, hogy egy 16 eves lanynak, vagy akar hany eves lanynak, miert kellene rogton agyba ugrani egy fiuval? Baratnod jol csinalja, Te is inkabb mason gondolkodj, mint a fiukon. Inkabb tanulj, tobbre viszed.

2011. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

a 3.-nak: a tapasztalatszerzést nem feltétlen arra írtam, hogy ugorjon ágyba egy fiúval. Látom rajta hogy ő is vágyik a szerelemre, ha lenne valaki mellette, talán kiegyensúlyozottabb is lenne az élete, nem lenne sokszor olyan stresszes..

2011. jan. 30. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!