Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldható-e ez a probléma? 17/L.

Megoldható-e ez a probléma? 17/L.

Figyelt kérdés
Lakik felettünk egy nő. Folyton székeket tologat a padlón, meg üveggolyókat görget. Amióta itt lakunk ezt csinálja. Eddig tűrtük, de én már unom. Apa nem akar felmenni hozzá, azt mondja úgyis újra kezdené öt perc múlva. Anya meg nem akar rosszban lenni senkivel. Levelet akarok írni neki, hogy állítsa le magát - persze szívélyes hangnemben. Kiragasztanám az ajtóra.
2011. jan. 30. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ezek miatt nincs élet a panelban.

Jóformán mindbeteg aki csak mások hergelésére tologatja a széket. Üveggolyókkal játszik? mégbetegebb.


Írj neki hátha elolvassa de fenyegetheted is.

Én beleírnám ezt is: "Amennyiben nem fog változni a helyzet kénytelen leszek én magam feljönni és elbeszélgetni magával."

2011. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

szia!

szerintem úgyis tudná hogy ti voltatok, lehet jobb lenne vele személyesen beszélned

2011. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem próbáljatok meg vele beszélni először.

Hogy nagyon zavar, le hallatszódik, stb.

Lehet, hogy ő nem is tudja, hogy ennyire hallatszódik.

Egy szőnyeg megoldhatja a problémát.

2011. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Levélben nehogy megfenyegesd, azzal fel tud jelenteni.A szó elszáll, az írás megmarad!
2011. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj fel hozzá és mondd meg neki, hogy az egy éves unokatesódra most ti vigyáztok egy hétig és szegényke nem tud aludni, mert nagyon lehallatszik minden. Egy hét után már megszokja, és nem fogja remélhetőleg csinálni.
2011. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a barátom oldotta meg. Fiatal pár volt, hajnalig üvöltették a zenét zörögtek összevissza. Anyukám szólt de elég flegmán le is kezelték. Aztán mikor barátom itt aludt (általában nyugodt ember, de azon a héten sokat túlórázott, ezért is aludt nálunk, mert közelebb volt a munkahelyéhez) és éjjel megint elkezdtek hangosan zenét hallgatni. Megkérdezte tőlem, hogy ez sokszor előfordul, én meg megmondtam hogy heti 1-2 eset van. Több se kellett kiugrott az ágyból aztán elkezdett dörömbölni náluk, nem tudom miket mondhatott mert üvöltözött, ilyennek még nem láttam, de azóta nem volt nagyobb hangzavar a házban. Sokan a szomszédok közül meg is dícsértek, hogy milyen jól választottam párt magamnak:)
2011. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Szerintem is írhatsz a levélbe fenyegetést.

Amennyiben ezt este 22:00 után is csinálja,simán feljelenthetitek csendháborítás miatt is azthiszem.

Azaz ha hangosan csinálja az egészet.

2011. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felettünk az egyik gyerek (már nagy 17 kb) egyfolytába röhög. ilyen indián nevetés szerűség. De idegesítő. Meg a radiátor csövet kopogtatja este. Szal nyugi nem vagy egyedül
2011. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!