Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akiknek van/volt alkohol...

Azok, akiknek van/volt alkoholista a családjukban! Hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

Nekem édesapám alkoholista, 10 éve legalább. Nagyon nehezen viselem, hogy látom, ahogy tönkreteszi magát, és nem tudok segíteni.

Elsősorban olyanok történeteire, tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek szintén van alkoholfüggő rokonuk.

Előre is köszi a válaszokat. :)


2011. jan. 30. 10:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"2. Ha egyszer gyerekem lesz az övé lesz a legboldogabb karácsony amit apa

adhat a gyerekének. (olyan ami nekem sosem adatott meg)"


Nagyon szép cél. :))

2011. febr. 6. 18:52
 12/14 anonim ***** válasza:

Eléggé megkésve a válasszal de:

Megoldható lenne,hogy én kapjam,de abból elég nagy balhé lenne.Meg nem lenne hozzá képem(Bár tudom,hülyeség)

Mindegy,úgy néz ki hamarosan megoldódnak a dolgok:)

2011. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

ma 20:47


Szurkolok neked, hogy minden rendbe jöjjön! :))

2011. febr. 6. 22:58
 14/14 anonim válasza:
Nehezen, szüleim folyamatosan veszekszenek és apám mikor részeg káromkodik és szidja anyámat és voltam durva eset is de szerencsére csak ritkan. Józanon is megy a veszekedés és van hogy annyira komoly, hogy már félek nehogy valami baj történjen és legszívesebben meghalnék. Azt akarom hogy elváljanak, mert ez így csak tönkreteszik őket. Sajnálom akinek hasonló sztorija van vagy még rosszabb, sde egyszer minden elmúlik. Egyszer csak vége lesz.
2022. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!