Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha kiderül...

Mit tennétek akkor, ha kiderülne, hogy már csak 1 évetek van hátra?

Figyelt kérdés
Több időt töltenél a családoddal? Megbocsátanál az ellenségeidnek? Elutaznál a kedvenc országodba? Vagy netalántán minden őrültséget kipróbálnál? :)
2011. jan. 28. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pénz hiányában nem tudom.Ha lenne pénzem körbe utaznám a földet.Én is írnék egy naplót a gyerekeimnek,leírnám,hogy mennyire szeretem őket és,hogy ne legyenek szomorúak...stb
2011. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én először is elmennék a bankba, annyi hitelt vennék fel, amennyit csak lehet, mindet magamra és a páromra költeném. Családomtól elbúcsúznék. Akit valaha is megbántottam, felkeresném, és bocsánatot kérnék, de az ellenségeimnek nem tudnék megbocsátani, és már nem kellene félnem a büntetéstől, ezért lenne két ember, akit addig ütnék, még mozog. Új szerető gazdát keresnék a macskámnak.
2011. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Cicámat a páromra,vagy anyósomra hagynám,jó kezekben lenne,de tuti,minden napot kihasználnék,én is vennék fel hitelt,bár ,lehet,hogy azt utána a családnak kéne tovább fizetnie...
2011. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok házasok, nem adóstárs, nem kezes, akkor nem lenne köze a hitelhez, ha nincs gyerek, akkor nincs aki megörökölheti.
2011. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Otthagynám az egyetemet és minden időmet a párommal a barátaimmal és a családommal tölteném...
2011. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én minden napomat úgy élem mintha az lenne az utolsó. Abszolút szeretetben és megfontoltan. Nem bocsájtanék meg olyannak akinek amúgysem bocsájtottam meg. Szóval mindent ugyanígy csinálnék, maximum többet utaznék:)
2011. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem, abban a pillanatban otthagynám a sulit, fognám a családomat és velük körbeutaznám a világot:)
2011. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Leírnám az addigi életemet, meg a gondolataimat. Csóróság van, így az utazás kiesne.
2011. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!