Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek SOS?!? (kérdés rövid)

Mit tegyek SOS?!? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés
Most állok iskolaváltás elött már csak 1-2 hetet kelen kibírnom mondtam anyának miért megyek el most egy konkrét dolgot mondok de nem csak ez miatt ez csak 1 a sok küzül egy gyerek közröhejjé tesz,el akarja venni a cuccaimat megdobálnak mindenféle kajával stb... na apám annyira felidegesedett ezen mert neki nem mondtam ezeket hogy szólt annak a gyereknek aki ezt csinálta és most nem akarok nem fogok menni iskolába de ezt nem engedik nekem anyának hiába mondom hogy nem megyek inkább meglógok azt mondta akkor az új sulimba s mehetek át márpedig én nem akarok holnap suliba menni mit tegyek megőrülök már??
2011. jan. 25. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyél be az igazgatóhoz, aztán maradj ott
2011. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi. Nyugi. Nyugi.

Először is, nem Te vagy a buta, a primitív, nem neked kell bujdokolni.

Tudom, hogy nagyon nehéz lehet, és gyomorgörcsöd van, és sírsz, és félsz bemenni, de nem bújhatsz el. Nem tudom hány éves vagy, mert nem írtad, azt sem, hogy fiú vagy, vagy lány, és azt sem, hogy miért közösítenek ki.

De NEM SZABAD FOGLALKOZNI VELÜK!!!!

Nagyon kevés infót adtál, de ha írsz privátot, és van kedved beszélgetni, nagyon szívesen segítek, ha tudok. És kitartás!

És még valami: nehogy azt hidd, hogy kevesebb vagy, mint mások, csak azért, mert valami hülyegyerek kiszúrt magának. Elég baj az neki, hogy ez az egyetlen szórakozása...

Szóval legyél erős, és peregjen le rólad minden rossz :)

2011. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
am 15/f
2011. jan. 26. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!