Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet testvérre lelni?

Hol lehet testvérre lelni?

Figyelt kérdés
Nincs testvérem és nem is lesz , de nagyon szeretnék, nincsenek igazi barátaim sem, van valaki aki hasonlóan érez és esetleg lenne a "tesóm"? Kiméljetek a komolytalan válaszoktól. 22/L
2011. jan. 25. 01:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne egyszerűbb, ha egyszerűen azt írnád, hogy barátot keresel? Felesleges ez a nővér, húg, öcsike keresés, azt a vér dönti el. Egyszerűen barátokat keress.
2011. jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez édes kérdés :) Szerintem sem lehet így testvért találni. Egy igazi testvért nem lehet így pótolni. A testvér attól testvér, hogy egész életedben melletted van, ismer téged, és életed összes fontos és kevésbé fontos pillanatát. Így maximum egy nagyon jó barátot találhatsz, testvért soha. Az így szerzett "testvérek" sose segítenének ki a bajban, csak haverkodni, időt eltölteni jók. Én is egyke vagyok, mindig is testvérre vágytam (talán nővérre leginkább), de szerintem ez nem így működik :) 21/L


Off: Az első 25/F-től kérdezném: Nem te kerestél a múltkor apukát?

2011. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Húha..ha ez így megy tovább, karácsonykor nagy baj lesz. :)
2011. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem lehet egy igaz barát sokkal közelebbi mint egy testvér.a tesómmal évek óta nem beszélünk pedig nem vagyunk összeveszve,de van egy barátnőm akivel mindig kihúzzuk egymást a bajból.mindig egymás mellett állunk.
2011. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nekem is van egy bátyám(24 éves),persze szeretem,de eléggé különbözőek vagyunk.Sokszor azt érzem,hogy úgy élünk egy házban,mint lakótársak :S

Barátoknak híján vagyok,tehát szívesen csatlakoznék a kiscsaládhoz :)

22/L

2011. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor nyissunk valahol egy fórumot! Kinek milyen ötletei vannak?
2011. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

tesóval közös gyerekkori emlékek vannak, közös szívások örömök

idétlen ez a tesó keresés

2011. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyerekkori barátom a tesóm:)Kellett nekem egy báty és neki egy húg. Igy lettünk egymás tesói, mindenkinek azt mondjuk tesók vagyunk és mindenki elhiszi nekünk. Soha semmi több nem volt közöttünk és ugyanúgy szeretem mint az öcsémet. Ő nem barát, több mint egy barát. Szóval lehet testvért találni, még ha nem is vér szerinti testvér.21 L
2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
11%
Az első oldal után rögtön meg is van egy jóó nagy, népes roma család!
2011. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!