Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, várjak, ne várjak?

Nem tudom, várjak, ne várjak?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt. Nős, de már külön élnek. Két gyerek édesapja...

Anno nagy szerelemnek indult...

Mikor én kérdezgetem, hogy mégis mikor akarja elindítani a válást, csak kiabál, hogy én nem tudom megérteni, milyen nehéz 21 évet lezárni.. Most szüneteltetjük a kapcsolatot, hogy átgondolja, mit is akar, de nem tudom, érdemes egyáltalán várni rá?

Egyáltalán tényleg, mit akarhat?


2011. jan. 24. 22:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Fél éve költözött el otthonról.. addig is a "gyerekek miatt" voltak együtt.. Aztán kiderült, h a feleségének is van (már megint) valakije...

Én is mindig azt mondom neki, hogy ez kettős élet, így nem lehet hosszú távon élni... Káosz az egész.. Jól mondod... És kiabál, ha csak említést teszek arra vonatkozóan, hogy mikor...

2011. jan. 24. 22:51
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit leírál, abból én arra gondolok, hogy ez a hapsi csak nem tudja feldolgozni, hogy nem elég a feleségének, Veled meg csak bizonyítani akar magának, meg esetleg az asszonynak, hogy ő is kell(ene) valakinek. Nem tudom, mennyi idős vagy, de ne pazarolj rá éveket az életedből. Ha szeretne, másfél év elég lett volna ahhoz, hogy döntsön. De ha továbblépsz, legközelebb vigyázz jobban Magadra, egy ember előbb váljon el, ha valami baja van, aztán keresgéljen új partnert. Úgy a tiszta.
2011. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"masfel eve vagytok egyutt, s feleve koltozott el otthonrol"!

Teged ez nem zavar? Tehat megcsalta a feleseget pl.?

Nem valoszinu, hogy eredetileg is valni akart, talan csak felre lepett, s lebukott.

Erezz Vele egyutt, s ugy gondolkozz es eltudod donteni, hogy mit tegy.

Kepzeld el a forditott felallitast, tehat Te vagy a ffi!

Mit tennel Te akkor, amikor mar kulonkoltoztel, mivel nem erzel mar a feleseg irant, s szereted azt a masik Not, es masfeleves kapcsolat is megvan.

Te hogyan viselkednel, mit valaszolnal, hiszen szereted Ot? Mit tennel most? Ha oszinten szereted, akkor szuneteltetnel, vagy tudnal donteni?

Nem tudom, hogy mennyi idos vagy, de nem hinnem, hogy sok ertelme lenne varnod, hiszen az egyutt eltoltott ido sem volt boldog, akkor mire szamitasz!

2011. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Te mennyivel vagy fiatalabb nála?

Én biztos nem tűrném el ezt a helyedben. Ő is megérthetné, hogy tiszta lappal akarsz a kapcsolatban lenni és nem 1,5 éve szeretőként.

2011. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok, 10 évvel fiatalabb nála.

Ő mindig azt mondja, hogy nem a szeretője vagyok, sokkal több annál... Hiába érvelek, hiába próbálom neki megmagyarázni, miért nem jó ez az egész így...

Szülei, barátai tudnak rólam, gyerekei, felesége nem...

2011. jan. 25. 13:36
 16/16 anonim ***** válasza:

Te most ne azzal foglalkozz, hogy a parod mit mond, vagy mondott,

Te figyelj a belso erzesekre, hogy milyen volt eddig a kapcsolatotok, s a jelenlegi erzelmek mirol arulkodnak a jovore nezve.

Neked kell erezni azt, hogy valoban mit is jelentesz Neki, de ha ugy lenne ahogyan O ezt mondja, akkor nem kiabalna, hanem figyelne arra, hogy Te mit kersz pl.

2011. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!