Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, várjak, ne várjak?

Nem tudom, várjak, ne várjak?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt. Nős, de már külön élnek. Két gyerek édesapja...

Anno nagy szerelemnek indult...

Mikor én kérdezgetem, hogy mégis mikor akarja elindítani a válást, csak kiabál, hogy én nem tudom megérteni, milyen nehéz 21 évet lezárni.. Most szüneteltetjük a kapcsolatot, hogy átgondolja, mit is akar, de nem tudom, érdemes egyáltalán várni rá?

Egyáltalán tényleg, mit akarhat?


2011. jan. 24. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar válni,és a gyerekeit sem akarja otthagyni. Kényelmes neki,hogy van,aki az ágyát melegíti.

A helyedben nem várnék rá.

2011. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még igazán együtt sem vagytok, de már kiabál? :S Nekem ezen akadt meg a szemem...
2011. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen.. Hogy ha erről van szó, hogy mi lesz velÜNK, mindig kiakad... :( Hogy milyen nehéz ez, én nem érthetem meg, stb, stb...
2011. jan. 24. 22:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértem, én 3 éves kapcsolatot is nagyon nehezen tudtam magamban lezárni. Szerintem ha eddig nem tudott dönteni, akkor már ne nagyon várj rá.Azért beszéljétek meg,hogy ő most miért bizonytalanodott el. Ne sürgesd, de szabj ki mondjuk 1 hónapot és az alatt mindenképpen döntsön.
2011. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg az furcsa, hogy nehéz lezárnia 21 évet. Miért, még nem zárta le? Mekkora gyerekei vannak?
2011. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ezért is tartunk most szünetet, hogy saját maga el tudja dönteni, mit is akar...

Én elhiszem, hogy egyrészt nehéz szembenézni azzal, hogy egy család felbomlik, mert már évek óta megromlott a házasság (feleségnek is folyamatosan barátok, egyéb okok miatt veszekedések, stb, stb...)

de valamikor akkor is el kell kezdeni, a 21 év már nem lesz kevesebb, ami már évek óta rossz, az már nem lesz jobb...

2011. jan. 24. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne várj.Egyértelmű.
2011. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

13, 15 évesek...

Nem, biztos, hogy nem zárta még le magában, legalábbis egyáltalán nem dolgozta még fel...

2011. jan. 24. 22:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira akart volna, akkor már rég elvált volna. Ez eddig sem és most sincs esze ágában sem, így lehet ugyan várni rá, csak kérdés, hogy minek.....
2011. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki másfél éve Veled van, elhagyta a feleségét, de nem hajlandó elválni, annál valami egész más van a háttérben. Nem hinném, hogy őt olyan nagyon sajnálni kellene a házassága miatt. Gondolod, hogy valóban lelkiismeretes ember tud így élni? Minden függőben van körülötte, az egész élete egy káosz. Lehet, hogy ő pont olyan pasi, aki él, ahogy neki jól esik, de felelősséget semmiért nem akar vállalni. Különben nem kiabálna, ha teljesen normális dolgot megkérdezel tőle ennyi idő után.
2011. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!