Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben a fiúk/férfiak...

Régebben a fiúk/férfiak milyenek voltak? Úgy értem az ilyen 1950-es évektől a 80-as évekig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, apu 45 éves. Mindenképpen korábban értek, korábban alapítottak családot, szóval korábban önállósodtak.

Kinézetere feltételezem ugyanilyenek voltak :)

2011. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Udvarolni képesek voltak, bár amúgy nem változtak ezen kívül semmit, a kutyából nem lesz szalonna.
2011. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Engem ez dühít a legjobban....Már mint az,hogy régen sokkal korábban értek,korábban "csajoztak" a fiúk,illetve korábban "pasiztak" a lányok,és senki sem szólt nagyon egy szót sem.Most meg az akkori fiatalok,akik most már szülőkké váltak teljesen másként viszonyulnak ezekhez a dolgokhoz....Remélem értitek. (:
2011. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Talán azért nem szóltak egy szót sem, mert akkoriban nem volt nagyon az, h ogy mindenki fűvel-fával.... érted?:D


Most meg azért többet változtak a fiatalok.


De én leginkább arra vagyok kíváncsi , hogy udvarlás terén milyenek voltak? Én úgy vettem észre, hogy manapság nem igen akarnak udvarolni..

2011. jan. 24. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Hihetetlen, de két fülük volt, bezzeg ma... :D
2011. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

- Julcsa, gyere a szénakazalba b@szni!

- Értem ám a célzást....



Hát ennyit az udvarlásról.

2011. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor a közeledést komolyan gondolták. Anyukám 15 éves volt, amikor megismerte aput, apu 17, 24 éve házasok én 22 éves vagyok, a húgom 18. Szóval akkor egy kapcsolat más volt, mint mostanában.


Na én e tekintetben nem sokat örököltem anyuéktól :D Nekem az isten sem jó :D Ha udvarol valaki attól a falra mászom, az olyat szeretem, akit csak hosszú kitartás árán kaphatok meg :) Szóval nagyon örülök, hogy az udvarlás már nem divat, persze ez csak az én véleményem:)


Annak viszont nem, hogy később érnek. Épp ezért van az, hogy sok fiatal nőnek 10-20 évvel idősebb a párja.

2011. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én voltam a második. Nem igazán udvarolnak, elkényelmesedtek, vagy azt várják, hogy a nők szedik fel őket. Manapság ha egy nőnek tetszik egy pasi, udvarolni kezd...de fordítva.... nem igazán:S

Jobban örülnék, ha udvarlósabb fiúk lennének, mert én nem udvarolok fiúknak.

2011. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Bezzeg az én időmben...:D
2011. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:29


Egyetértek,

2011. jan. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!