Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig várjak mielőtt kész...

Meddig várjak mielőtt kész tények elé állítom?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

Mostanában olyan érzésem volt hogy a párom hazudik nekem, nem ott jár ahol mondja.

Elkezdtem írni a kocsiban a kilométer órát.

Hát... megdöbbentő dolgokat tapasztalok.

2 nap alatt 340 kilométert ment az autóval, holott ahol volt (legalább is amint mondott) közel sem ennyi lett volna.

Nagyon kiborultam. Még az is megfordult a fejemben hogy szeretője van.

Van egy másfél éves kisfiunk is.

Mikor szembesítsem ezekkel a dolgokkal?

Vagy még várjak és figyeljek tovább?


2011. jan. 24. 12:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem!

Megbeszéltük. Elmondta hogy mik a problémai nem foglalkozunk eleget egymással, többet legyünk együtt, olyan szinten is.

Mondta hogy igazam van abban hogy sokat nincs itthon és változtatni fog a dolgokon mert nem akar minket elveszíteni.

És nincs senkije.

2011. jan. 25. 12:42
 22/26 anonim válasza:
Megcsalt?
2011. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Igen, nekem se tiszta, hogy akkor most végülis mit csinált??? És miért csak akkor lettetek neki fontosak hirtelen, amikor lebukott?
2011. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Elmondod, mit történt?
2011. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Kisebb nagyobb hazugságok, sokat jár el nélkülem, nem foglalkozik eleget a gyerekkel...

Elég sok minden.

Úgy érzem most egy válságot élünk át, de úgy beszéltük meg, hogy adunk még egymásnak esélyt, mivel szeretjük egymást.

Csak eléggé eltávolodtunk egymástól.

Remélem rendbe tudjuk hozni a dolgokat...

2011. jan. 27. 15:43
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod menteni a kapcsolatotokat, ajánlom figyelmedbe Gary Chapman - Egymásra hangolva c. könyvét. Nekem nagyon sokat segített.
2011. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!