Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig várjak mielőtt kész...

Meddig várjak mielőtt kész tények elé állítom?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

Mostanában olyan érzésem volt hogy a párom hazudik nekem, nem ott jár ahol mondja.

Elkezdtem írni a kocsiban a kilométer órát.

Hát... megdöbbentő dolgokat tapasztalok.

2 nap alatt 340 kilométert ment az autóval, holott ahol volt (legalább is amint mondott) közel sem ennyi lett volna.

Nagyon kiborultam. Még az is megfordult a fejemben hogy szeretője van.

Van egy másfél éves kisfiunk is.

Mikor szembesítsem ezekkel a dolgokkal?

Vagy még várjak és figyeljek tovább?


2011. jan. 24. 12:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát igen mindig azt mondja hogy féltékeny vagyok...
2011. jan. 24. 12:50
 12/26 anonim ***** válasza:
Szia! És ha nem kérdeznél rá nála hanem megpróbálnál lelkiismeret furdalást csinálni benne? Úgy értem átmenni kedvesbe, és ha valóban van valakije hátha rájönne hogy ti vagytok a családja és feléledne benne a lelkiismeret furdalás. Én ezt egyszer egy műsorban láttam, ahol szexuálpszichológus beszélt erről, hogy amikor a nők rájönnek hogy megcsalta a párjuk akkor a legrosszabb utat választják, hogy nekitámadnak. Holott azt kellene, hogy lelkiismeret furdalást ébreszteni bennük.
2011. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy lenne valakije, inkább valamit lehet hogy titkol előlem...

Nem tudom de lehet hogy nem bírom ki hogy ne kérdezzek rá...

Az a baj, hogy nem tudok úgy csinálni mintha nem tudnék semmit.

Meg már ismer engem annyira, hogyha valami bajom van egyből észreveszi rajtam.

Nem tudok eltitkolni előle semmit mert egyből kiszúrja hogy történt valami.

2011. jan. 24. 13:02
 14/26 anonim ***** válasza:

Én először valami pasis, vásárlásos dologra gondolnék, amit talán úgy gondol, hogy nem érdekel téged. Alkatrész, autós cucc, haverokkal valami?

Néha én is odavágom poénból a férjemnek, hogy simán kinézném ám belőled, hogy csajozz, de ezt még én sem gondolom komolyan, csak jó húzni picit:) Erre mindig azt mondja, hogy semmi oka nincs rá, hogy megcsaljon, mert itthon és köztünk minden rendben, akkor miért is?

2011. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Most jön a hab a tortán!!!

Találtam egy fekete hajszálat a kocsiban!!!!!

Ráadásul festett fekete.

Az a vicc hogy én melírozott szőke vagyok.

Ja és egy autópálya matricát, holott állítólag lerakta az autót és egy másikkal mentek Pestre.

Hát mi ez ha nem bukta...

2011. jan. 24. 15:34
 16/26 anonim ***** válasza:

12:45-ös és utolsó válaszoló vagyok.


Én a helyedben vennék be egy nyugtatót és még egy-két napig figyelnék, nyomoznék. Tudom,hogy sokan nem várnának, egyből kérdőre vonnák a párjukat, és lehet, hogy te sem tudsz majd várni,mert meglátod a párod, és elborul az agyad az idegességtől, ami érthető is, de én biztos, hogy figyelnék egy ideig. (sms, telefon, km-óra, internetes előzmények)

2011. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Már vettem be kettőt is.

A haverja barátnőjének ugyan olyan fekete festett haja van, mint amilyet én találtam.

Talán az lehet az övé is.

De a matrica akkor is egy nyom.

A telefonjában nincs semmi, mert szoktam nézni, mindig előttem veszi fel a telefont, internetes jelszavait is tudom, mindig előttem netezik.

Felrobbanok mindjárt olyan dühös vagyok...

2011. jan. 24. 15:51
 18/26 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, várj pár napot és tartsd nyitva a szemed. Én elváltam, miután a férjemről egy ismerőstől megtudtam, hogy hosszú ideje megcsal. Nem hittem el rögtön, két hétig agyaltam és bizonyítékokat gyűjtöttem. Amikor már biztos voltam a dolgomban, akkor tálaltam ki, így nem volt értelme hazudnia. Így volt a legjobb, hiszen ha már tudta volna, hogy lebukott, minden bizonyítékot azonnal eltüntetett volna, és kimagyarázta volna.

Persze simán lehet, hogy csak valami ártatlan dolgot nem mondott el neked, és nincs is szeretője, akkor meg kár lenne nagy jelenetet rendezni. De akárhogy is lesz, mondd meg neki, hogy nem szép dolog titkolózni és hazudni, és tudjon róla, hogy min mentél keresztül lelkileg.

2011. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
kérdezz rá szerintem ha hazaért, hogy pontosan miket csinált az elmúlt napokba. De csak úgy beszélgetésképp,ha nem stimmel a kilóméterekkel amit mondott kérd számon
2011. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mi történt, rákérdeztél?

egy korábbi válaszoló

2011. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!