Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok gyakori fiú neveket?

Mondanátok gyakori fiú neveket?

Figyelt kérdés
A Dániel jó szerintetek?
2011. jan. 23. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó hát.
2011. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Persze szép név ! mai gyakori nevek én szerintem amik mostanába kapnak a kisfiuk a Dávid Máté ,Dominik , Bence, Márk, én mostanában ezzeket hallom legtöbbször!
2011. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Dániel, Dávid, Bence, Ádám, Benjamin, Márton. A gyerekedet akarod igy nevezni? Miért jó az, ha elkiabálod magad mondjuk a homokozóban, hogy: Dani!!!...és 4 fiúgyerek fut feléd, mert a nevét hallotta.
2011. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

De ilyen a Dávid, Gábor, Kristóf, András, Balázs, Áron, Máté, Bálint, Ákos, Bence, Ádám, Milán, Viktor, Krisztián, Levente.

2011. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Balázs,Patrik,Róbert,Nobert,László,Márk,Bence.

Nekem a kedvenc fiú nevem a Dániel:)

2011. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bence, Ádám, Péter, Levente, Balázs, Dávid... és igen, a Dániel is...
2011. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 emlya ***** válasza:
59%

Igen ezek, sőt a leggyakoribb 2010-ben úgy tudom a Bálint és a Bence lett az országban, de a Balázs, a Máté, az András és a Márk sem kevés.

A Dániel gyönyörő név, ha fiam lesz egyzer tuti ez lesz a neve, vagy Milán, de a Sebastian sem rossz, bár az nem olyan magyaros. Ja meg a Krisztián is szép.

2011. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó a Dániel is. Azonkívül néhány (persze függ a vezetéknévtől is): Bence, Barnabás, Béla, Csaba, Dávid, Ferenc, Gábor, György, Gyula, Zsolt, Zoltán, Szabolcs, Péter, János, József, László, István, Ernő
2011. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem jó név :)

Az én kisfiam Tibor lesz vagy Krisztián. A tucatneveket pedig már felsorolták a többiek. Nekem a Milán és a Levente a mumus, egyszerűen szörnyűnek tartom őket,nem tudom miért.

2011. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Azzért én szerintem még nem olyan gyakori név a Dániel , hogy egyszre sok gyerek figyeljen fel rá D Mondjuk véleményem szerint régen mikor az István Jozsef nevek voltak divatba rengeteg szülö ezt a nevet választotta és nem hiszem hogy brobléma volt belöle.
2011. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!