Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és a barátom...

15 éves vagyok és a barátom nálam 20 évvel idősebb, a szüleim eltiltottak tőle de én vele szeretnék élni, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szüleid nem hülyeségből tiltottak el tőle halgass rájuk ne ilyen pedofilokba szeress bele
2011. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
És szerinted mit akar egy 35 éves egy gyerektől? Nem csoda hogy eltiltottak! Ez a férfi tuti beteg!
2011. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Azt teheted, hogy megkéred a szüleidet, hogy segítsenek elfeljteni ezt az embert és hogy ők mondják meg neki, hogy hagyjon téged békén, mert különben feljelentik.


Ez liliomtiprás.


Hidd el pár év múlva rájössz te is, hogy mekkora butaság lett volna ez a dolog.


Nem feltétlenül a 20 év korkülönbséggel van a baj, hanem azzal, hogy te még gyerek vagy, és a barátod nem teljesen épelműjéségére vall, hogy egy gyerekkel akar együtt élni... nyílván nem tartós kapcsolatban gondolkodik, hanem ki akarja használni az ártatlan naivitásodat.


Hallgass a szüleidre!

2011. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
76%
jelentsd fel.. mármint a barátodat, ne a szüleidet
2011. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
te keeps vagy szereteni egy 35 eves (nem mondom hogy oreg) de azert ha en belegondolok, hogy egy apammal egy koruval jarjak elkap a a hanyinger
2011. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is igaza van a szüleidnek, ne haragudj!:S Eleve nagyon korai az összeköltözés, még csak 15 éves vagy! Akár egy veled egykorúval akár egy 20 évvel idősebb pacákkal bútorozz össze.


Nem szeretnélek megbántani, de szerinted mit szeret benned? Persze gondolom, azt hiszed, hogy te érettebb vagy az átlagnál, ő meg annyira kedves, meghallgat satöbbi de neki nem egy kapcsolat kell! Eleve nem lehet meg a közös témátok az életkorotokból is kiindulva, arról nem is beszélve, hogy neki már jóval több értéket kéne keresnie-nőkben- mint ami egy lányban van.


Hidd el leszel még szerelmes, de most hallgass a szüleidre!


L/19

2011. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Mi van ?????????? Te 15 evesen egy 35 evessel ???? Azert az durva,arra nem gondolsz,hogy csak kihasznalni akar??? Te meg szinte gyerek vagy....a tanulason jarjon inkabb az eszed. Tolem kapnal olyan "vele szeretnek elni-ket", hogy a szobabol nem mennel ki, a pasit meg feljelentem. Orulj neki,hogy a szuleid "csak" eltiltanak,nalam nem usznad meg ennyivel.Gyorsan eszhez ternel.


30/L

2011. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is igazuk van a szüleidnek,keress inkább egy korban hozzád illő fiút.Az én se engedném a lányomnak,hogy egy apja korabeli hapsival járjon.És biztos ő sem 100-as,hogy veled akar foglalkozni.vagy "csak"ki akar használni,vagy még biztos nem volt szűz barátnője és szeretné tudni,hogy milyen.
2011. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

De szánalmas vagy :D

Elhiszel mindent, amit mond neked.. :D

2011. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Gondolj bele ez olyan mintha az apádba lennél szerelmes..vagyis hasonló.

Ez undorító már bocsi.:/

2011. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!