Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A magzat nem...

Mit tegyek? A magzat nem érdemli meg, hogy így bánjon velünk! Párom már hozzámvágta, hogy csak szimulálok és mi van, ha a baba nem az Övé. Ennyire nem szenvedtem még, mint ezzel a babával, de lehet, hogy idegileg is rátesz a dolog?

Figyelt kérdés

Kegyetlenül megbolondult a párom. Nem tudom, hogy mit tegyek? 12 hetes kismama vagyok, van már egy 4 éves lányunk, 8. éve vagyunk párkapcsolatban.

Lányunkat a pocakomban mindig simogatta, ezt a babát mé egyszer sem. Állandóan veszekszik, rengeteget nyelek, szépen csendben.

Anyagilag nem támogat, nem jár haza-bár jobb is ha nincs otthon. Tudom, hogy elmúlt a nagy szerelem, de ha már ez a baby itt van, a magzat nem érdemli meg, hogy így bánjon velünk.

Kiabálási és féltékenységi rohamai vannak.

A babát vallási és erkölcsi okok miatt sajnos mindenképpen megtartom.

Azt még hozzá kell tegyem, hogy ezt a babát, az elején én nem akartam, csak Ő, most pedig fordítva van.

Nekem augusztusban volt hatalmas műtétem. Kivették a fél májamat és az epehólyagomat. Az utóbbi 9 hétben minden nap hányok és sokszor vagyok, nagyon fáradt, gyenge fekvős. Párom volt már, hogy hozzámvágta, hogy csak szimulálok és valóban nem is vagyok ennyire rosszul, meg mi van, ha a baba nem az Övé...

Ennyire nem szenvedtem még, mint ezzel a babával, de lehet, hogy idegileg is rátesz a dolog???


2011. jan. 21. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetnék vele nagyon komolyan, hogy így viszonylag hamar tönkretesz, aztán majd nevelheti egyedül a gyerekét. Szeretné-e?Aztán majd sírhat, ríhat, bánhatja bűneit, s viheti az orchídeakoszorukat. Ere vágyik-e? Ne egy kiszolgáltatott, nőn élje ki frusztrációit. Mert ez gyengeségre vall, s nagyon szánalmas. Meg segget csinált a szájából, mert ő akarta a kicsi babát. Mellesleg olvasson utána, mert az első trimeszterben sok kismama rosszul van. Én mind a két gyerekemnél a WC alját nézegettem rendszeresen. Rettenetes volt.
2011. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A bátyám anyám miatt szállna szembe velem.
2011. jan. 26. 15:23
 13/13 A kérdező kommentje:

Sajnos egyre nehezebben lehet Vele beszélgetni.

Azzal már fenyegetőzött, hogy majd Ő neveli a gyermekeket.

Az első trimeszteren már túl vagyok, 13.héttel és még mindig gyenge hányós vagyok sajna, bizony "rettenetes"!

Nagyon köszönöm, hogy írtál.

2011. jan. 26. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!