Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A magzat nem...

Mit tegyek? A magzat nem érdemli meg, hogy így bánjon velünk! Párom már hozzámvágta, hogy csak szimulálok és mi van, ha a baba nem az Övé. Ennyire nem szenvedtem még, mint ezzel a babával, de lehet, hogy idegileg is rátesz a dolog?

Figyelt kérdés

Kegyetlenül megbolondult a párom. Nem tudom, hogy mit tegyek? 12 hetes kismama vagyok, van már egy 4 éves lányunk, 8. éve vagyunk párkapcsolatban.

Lányunkat a pocakomban mindig simogatta, ezt a babát mé egyszer sem. Állandóan veszekszik, rengeteget nyelek, szépen csendben.

Anyagilag nem támogat, nem jár haza-bár jobb is ha nincs otthon. Tudom, hogy elmúlt a nagy szerelem, de ha már ez a baby itt van, a magzat nem érdemli meg, hogy így bánjon velünk.

Kiabálási és féltékenységi rohamai vannak.

A babát vallási és erkölcsi okok miatt sajnos mindenképpen megtartom.

Azt még hozzá kell tegyem, hogy ezt a babát, az elején én nem akartam, csak Ő, most pedig fordítva van.

Nekem augusztusban volt hatalmas műtétem. Kivették a fél májamat és az epehólyagomat. Az utóbbi 9 hétben minden nap hányok és sokszor vagyok, nagyon fáradt, gyenge fekvős. Párom volt már, hogy hozzámvágta, hogy csak szimulálok és valóban nem is vagyok ennyire rosszul, meg mi van, ha a baba nem az Övé...

Ennyire nem szenvedtem még, mint ezzel a babával, de lehet, hogy idegileg is rátesz a dolog???


2011. jan. 21. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szüleid élnek, tetvére(i)d? mindenképpen vmi nyugis helyre kellene elköltöznöd, mert a párod- már bocs-de egy ronda alak. Pont hogy most kellene támogatnia és segítenie.

2011. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
te sem érdemled meg, nem csak a magzat.
2011. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is keresnék egy nyugis helyet, ahova mindenképp elmehetnék a 4 éves lányommal együtt. Megmondanám neki, hogy majd amikor megszületett a kisbaba, csináltok apasági tesztet. Persze olyan rokont kellene találni, akik a megélhetéseteket is segíti, különben - bosszúból - elveszi tőled a lányodat. Persze még ez sem biztos.
2011. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szüleim közül édesanyám él, Aki teljesen hátatfordított és ki van kellve magából, hogy "ilyen embernek mégegy babát"...

Ha elköltöznék párom sehol sem hagyna békén és ez még azt a lovat adná alá, hogy "ugye megmondta, hogy mástól van a baby"?

Nagyon aranyossak vagytok!

Tudom, hogy amikor megszületik a Baby, párom talán megnyugszik, hogy ráhasonlít, de (hogyan is gondolhatja, hogy mástól lehetne vagy csak ezzel piszkál plusszban?) hogyan bírjam ki addig, hogy mindent lenyeljek???

2011. jan. 21. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Sosem leszel boldog mellette.
2011. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Inkább ne bírd ki vele. Édesanyáddal beszélj, hogy ezt a babát márpediglen megtartod, de sajnos a párod még mindig ilyen lüke.

Csak megért már!! az unokájáról van szó!!

2011. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha még lehet mindenképen el kellene vetetni a babát nagy teher neked a lányodat is elterteni mi lessz majd a kicsivel hogy akarod felnevelni? Sajnos nem te vagy az egyetlen nő aki egy őrültbe szeret bele aztán menekülhet előle.Anyukádnak tutira igaza van nem kellet volna ilyen embernek gyereket szülni mindenesetre ez anyukádnál sem lehet ujkeletű dolog hogy utálja a párod biztos nem is alaptalanul lasan talán te is belátod hogy igaza van.

Mindenképpen próbálj meg beszélni anyukádal hogy segítsen elmenekülni a párod elől gyereked meg vetest el sokat nem érsz a valási nézeteidel ha csak nélkülözni fogtok szenvedés lessz csak annak a gyereknek is

2011. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az apasági teszt miből áll és mennyibe kerül?

Édesanyám sajnos nem ért meg. Ráadásul van egy bátyám, akivel nagyon rossz kapcsolatban vagyok. 1 éve volt egy elvesztett terhességem, méhen belül meghalt. Akkor édesanyám volt az első Aki megtudta és bátyám már hívott is fenyegetni, hogy meg ne merészeljem tartani.

13. hetesen már nem tudom, hogy mit lehetne tenni, de olyan aranyosan mozogott mindene...

2011. jan. 21. 18:53
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A párod sosem fog megbékélni talán. Ha elköltöztök, el kell tartanod a kislányodat és a babát is. Én azt mondom, vetesd el, ha még megteheted, mert egy életre megpecsételheted az életeteket.
2011. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi köze a bátyádnak a te gyerekedhez? Én apaságit nem csináltatnék csak azért, mert bunkó a férjem. A gyereket megtartanám (ő miről tehet?), a krapekot nem.
2011. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!