Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a férjetek...

Mit tennétek, ha a férjetek màr évek óta megalàz, hogy õ megfeleljen mindenki kénye-kedvére?

Figyelt kérdés
Ne mondjàtok,hogy vàljak el,mert nem otthon élek sajnos.Nagyon nehéz helyzet és ezt màr nem birom tovàbb.
2011. jan. 20. 22:00
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem az elõzõnek irni,hogy sajnàlnàm elhagyni,mert biztos vagyok benne,hogy szeret,meg hàt én is szeretem,ez az igazsàg.Nem tudna meglenni nélkülem,tudom,hogy tönkremenne.A csalàdja ezt akarnà pontosan,hogy ezt a szeretetet,ami van közöttünk széjjel rombolja.Ezért mindig elnéztem ezeket a hülyeségeket neki,mert ezt csinàljàk a külföldi nõkkel,hogy ne legyenek boldogok.Nagyon fàj nekik.
2011. jan. 20. 22:54
 22/35 anonim ***** válasza:
Ha külföldön tanuló gyermekeitek vannak, akkor a férjed ilyen viselkedését már igen-igen régóta elviseled. Mivel eddig nem tettél semmi látványosat, amitől a férjed megváltozna és mivel ő fél a családjától, nyugodj bele, hogy az életed további részét is ugyanígy fogod leélni.
2011. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

22:51


Persze,hogy hülyén fogja fel,mindig azt mondja õ nem ugy gondolja.Dehàt az ember csak egyedül érzi magàt,jobban kellene figyelnie.Na meg a màsik eléggé forró fejü.

Még azt is hozzàtenném,hogy ha õ nem hallotta és szemtelenek velem a testvérei,vagy a gyerekei soha nem mondtam meg neki,hogy milyenek,csak azért is,hogy a csalàdi béke megmaradjon.Tudod akkor a férjem a forró fejével nagyon adna a fejüknek,ezt viszont soha nem akartam.

Egyébként most,hogy kiirtam meg is könnyebbültem egy kicsit.Azért az ember csak messze van a hazàjàtól sokkal érzékenyebb.

2011. jan. 20. 23:01
 24/35 anonim ***** válasza:

És a szüleiddel nem is tartod a kapcsolatot??!!Mert hogy megkönnyebbültél hogy ezt kiírtad magadból.

Nincsenek olyan fórumok, ahol veled egykorú, és beszélő nyelven, lévő nők találkozzanak, vagy csak msn-n, skype-on dumálgassanak??

te hogy tudsz így élni??biztos hogy k... nehéz

2011. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

22:56


Igen igazad van,amikor kijöttünk szépen lassan àtvàltozott a csalàdja kedvére,és a környezet is vàltoztatta.Igen türtem mindig a gyerekeim miatt ezeket a hülyeségeket.Mit tudtam volna csinàlni,én a gyerekeimet el nem hagytam volna.Az a baj,hogy sokszor ha ilyen dolgokat csinàl,akkor annyira megutàlom a jelen helyzetben,dehàt mindig utàna elfelejtem,mert most màr egyre ritkàbban talàlkozunk a csalàdjàval,de màr most ez a probléma nekik.

2011. jan. 20. 23:07
 26/35 A kérdező kommentje:

23:05


De tartom a csalàdommal a kapcsolatot,de én olyan hülye vagyok,hogy soha nem panaszkodom.Soha nem mondok senkinek semmit.Nem tartottam soha fontosnak,hogy a csalàdot beleavassam,vagy bàrkit.Magamtól próbàltam és próbàlom mindig felmérni,hogy mi a jó és mi a rossz.Mert amugy nagyon jó ember,imàdja a gyerekeit,mindent megtesz értük,csak nem fogja fel,hogy mennyire rosszul esik nekem ez a hülye viselkedése.Sokszor volt màr,hogy sir nekem,ha felkapom a vizet és azt mondom elég,ez màr igy nem mehet tovàbb.

2011. jan. 20. 23:13
 27/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy vàlaszoltatok.
2011. jan. 20. 23:14
 28/35 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok házasok a férjeddel?


Amúgy a nlcafe.hu -n van egy olyan fórum, hogy "arab feleségek". Szerintem ott kibeszélhetnétek ezt.

2011. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
De valakivel beszélned kell ezekről..ha nem is a családod traktálod ezzel,legalább írd le magadnak egy papírra vagy sétálj egyet..de addig fogod magadba folytani míg szétrobban a fejed és a szíved...a lelki dolgokról nem is beszélek.Ne mard magad..tegyél ellene!
2011. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Mi nagyon fiatalon ismerkedtünk meg,diàkkori szerelem, a gyerekek is koràn születtek.26 éves hàzasok vagyunk és fiatalosak amugy és vidàm természetüek.Mondom nem szoktam panaszkodni,csak most 3 óràval történt ez a hülyesége,ugy gondoltam felteszem ezt a kérdést.
2011. jan. 20. 23:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!