Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a férjetek...

Mit tennétek, ha a férjetek màr évek óta megalàz, hogy õ megfeleljen mindenki kénye-kedvére?

Figyelt kérdés
Ne mondjàtok,hogy vàljak el,mert nem otthon élek sajnos.Nagyon nehéz helyzet és ezt màr nem birom tovàbb.
2011. jan. 20. 22:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
A sarkamra állnék. Nincs a világon egyetlen férfi sem, (és más sem) akitől eltűrnék egy folyamatosan tartó meglázást.. max. egyetlen alkalommal tehetné meg, mert utána lépnék, és már nem lenne második alkalom.
2011. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz elválni, viszont nem bírod már tovább - és nem valószínű, hogy a férjed megváltozna, akkor mégis milyen tanácsot vársz?
2011. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
26%
Megölném magam.
2011. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hiàba àllok a sarkamra nem érek vele semmit.Sajnos a testvérei élvezik ezt a helyzetet.Legjobban elöttük csinàlja velem,mert ezt vàrjàk el tõle.A huga boldogtalan hàzassàgban él,a bàtyja vàlik és ez a 2,akik befolyàsoljàk.A férjem hazàjàban élek.
2011. jan. 20. 22:09
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha a szeretet sem tartana már mellette, akár a legtávolabbi rokonomat is megkérném, hogy segítsen, és odaköltöznék. Nem érdekelne, ha csak 1 bőröndöm lenne.

2011. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked,de én nem ölöm meg magamat,egy életvidàm nö vagyok.
2011. jan. 20. 22:11
 7/35 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mit takar pontosan, hogy megaláz?
2011. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Arab férjed van? Én biztosan elmenekülnék ebből a családból, tök mindegy hogy hova! Ez a helyzet nem lesz jobb ugyanis.
2011. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

22:09


Most az a baj,hogy mi szeretjük egymàst,ebben biztos vagyok,hogy a férjem nagyon szeret,de nem tudok mit kezdeni vele,amikor a csalàdjàval vagyunk.Mondtam neki,hogy én màr nem megyek vele sehova hozzàjuk menjen egyedül.Nélkülem meg nem megy,és én embereket igy még nem utàltam,mint a testvéreit.Pedig nagyon emberszeretõ vagyok.

2011. jan. 20. 22:14
 10/35 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást?! Azaz Te szereted a férjedet, aki megaláz a családja előtt? Hát tényleg, a kriminálpszichológus beszélt erről a múltkor a tv-ben, hogy vannak ilyen nők, akik ezt szeretik. AKKOR TŰRJ némán és csendben!
2011. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!