Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon szokatlan így? Vagy...

Ez nagyon szokatlan így? Vagy ciki?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, nem koravén és vannak velem egykorú barátnőim is, de a két legjobb fiúbarátom (nem pasi, barát) 41 és 55 évesek és tök jól kijövök velük, mindenről simán beszélgetünk. Néha olyan hülyén érzem magam, mikor a facebbookon látom hogy a többi fiatal mennyire fiatal barátokkal rendelkezik. Nem a szüleimet keresem bennünk, egyébként ugyanaz a foglalkozásunk, az köt össze minket. Anyukám furcsálja őket, mindig kivesézzük őket, apukám konzervatív és vallásos, neki nem mondjuk soha. Tesóm szivat miatta.
2011. jan. 19. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak érettebb vagy a korodbelieknél.
2011. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Semmi ciki nincs ebben. Ahogy az előttem szóló is mondotta, talán érettebb, komolyabb vagy és nem a saját korosztályod pláza-cukcsi-napszemcsi-csacsogás érdekel. Inkább légy büszke arra, hogy befutott, komoly, idősebb emberek Tégedet egyenrangú partnerként kezelnek és nem egy fiatal fruskának. Aki ezt cikizi, az titkon irigyli.
2011. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 22 és 60 év közöttiek teszik ki a barátaimat. Az utóbbinak az is az oka, hogy apám rendszeresen hurcolt magával mindenhová, így 5 évesen már ültem öltönyösök között tárgyaláson, stb. (adtak pár írószert, amivel elfirkálgattam, amíg ők végeztek) Felnőttként munkakapcsolatba is kerültem velük, amiből barátság lett sokszor.

28/N

2011. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkahelyemen 22 évesen a legjobb "barátnőm" egy közel 60 éves nő volt.Imádtam,a mai napig tartom vele a kapcsolatot,szerintem nem ciki.Ő élt már, tudja merre- hány méter.Én személy szerint nem igazán kedvelem a velem egykorúak társaságát,mert a ruhákon,bulikon és pasikon kívül más témájuk nincs.
2011. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb barátom 30év körüli vagy minimum 25, de van egy pár 40év körüli is. Nagyon jól kijövök velük, szeretek velük beszélgetni. Néha a fiatalabb barátaim furcsállják, de addig amíg nekem jó nem érdekel más véleménye. Úgyhogy ez egyáltalán nem ciki szerintem. Persze kell az is, hogy fiatalokkal legyek és hülyéskedjünk. :)

20/L

2011. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a legjobb barátom a párom anyukája.Vele tudok mindent megbeszélni, őt is azok a dolgok érdeklik amik engem.Támogat a döntéseimben, és még a hobbink is egy. :)
2011. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!