Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretném őt utálni,...

Nagyon szeretném őt utálni, miért nem megy?

Figyelt kérdés

tetszett egy srác, de rá kellett jönnöm, h egy bunkó, egyáltalán nem az esetem a viselkedése, és még ehhez jön az h velem sem volt túl kedves. Mikor az kirajzolódott bennem(tegnap) már 2 hónapja nagyon tetszett és nem tudom utálni. ezt h lehet elérni magamban? miért kötődöm hozzá? h lépjek túl rajta? Tudom h szánalmas meg kívülről nézve könnyű...én sem értem magam

köszi

19L


2011. jan. 17. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá válaszolni, de szeretném elolvasni a válaszokat. Bocsi ;)
2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez senkinek nem megy olyan könnyen, nem tudod kiverni a fejedből.

Ez normális.

De mi téren bunkó??

Nem lehet hogy csak annak néz ki??

Ha nem, akkor jobb ha elkerülöd mert ahogy olvasom te egy rendes lány vagy

2011. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi tetszett meg benne.
2011. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tegna úgy alakult h kettesben maradtunk és egyáltalán nem figyelt rám, ha én meséltem vmit akkor az nem is érdekelte, ő bezzeg többször megjegyezte h jajj de kész van a tegnap este miatt, folyton befulladtak a beszélgetések stb...

én mégis ragaszkodom ahhoz a képhez amit felépítettem magamban róla és reménykedek, h ő nem ilyen, h csak most vlt rossz napja, h ő jó....

2011. jan. 17. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit túl sokat álmodoztál róla és az elképzelt ideát szereted nem a való énjét. Szembesülj vele élöben ne álmodoz róla messziről, ha sokszor látod hogy nem ő az álom pasi és nem is nagyon érdekled majd felébredsz. Sokat járj bulizni ismerkedj az is segit.
2011. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!