Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ő tetszene nektek? Lehet vele...

ő tetszene nektek? Lehet vele hosszú távra tervezni?

Figyelt kérdés

van 1 barátom 19 éves,(én is annyi vagyok)már 4 éve vagyunk 1ütt.

nagyon megértő,udvarias,figyelmes,törődik velem.a szüleimmel nagyon jól kijön,bármikor kell szívesen segít.nem alkoholizál nem cigizik,nincs rossz szokása.

sportol és dolgozik 1 gyárban.szerintetek lehet vele hosszú távra tervezni?(és nem is csúnya)


2011. jan. 17. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem, mert túl tökéletes. És van egy törvény, hogy ami tól tökéletes az nem igaz.
2011. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

XD

Szerintem inkább keress helyette olyat, aki drogozik, k.vázik, link, nem dolgozik, utálják a szüleid, és még nem láttad józanon.

Mit vársz még egy fiútól, királylány?

2011. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
15 évesen jöttetek össze... ne légy ennyire naiv.
2011. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Minden adott, minden tökéletes. Nem kell ahhoz diploma, hogy az ember megállja a helyét az életben. Jó parti, el ne engedd. Nem sok ilyen van, hidd el.
2011. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát én 19 évesen még biztosan nem terveznék semmi komolyat... A leírtak jól hangzanak, igenis vannak ilyen pasik, szerencsés vagy! Tudod az a lényeg, hogy ne ahhoz menj férhez akivel le tudnád élni az életed, hanem ahhoz aki nélkül nem!!!
2011. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ebben semmi különös, sok fiú ilyen. Engem inkább az aggaszt, hogy 14 évesen jöttetek össze. Emiatt nem valószínű, hogy tartós lesz.
2011. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet. Bár tényleg korán jöttetek össze...


Rajtatok múlik. míg működik más nem számít:) nehogy már tőlünk várd a megoldást, hallgass a szívesre:D

2011. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mi a gond? Ne kételkedj, ha jó valami. Az jó és kész. Élvezd. Tervezhetsz. 4év alatt már kiütközött volna vmi ha nem jó!
2011. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Szörnyű ember, ha még egy saját cége sincs.
2011. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha bele tudnék szeretni, tetszene, ha nem, akkor nem, bármennyi jó tulajdonsága is van.
2011. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!