Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek vele? (rövid kérdés)

Mit tegyek vele? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés
A "legjobb" barátnőm folyamatosan átvert, kibeszélt. Utána amikor elszántam magam h elküldjem a francba, mindig jött hogy mennyire fontos vagyok neki. Hittem neki. De ma megint átvert teljesen és úgy döntöttem most már tényleg teszek valamit. Nem vagyok az a típus aki visszavág de 1 éve kb ez megy és ennyi volt. Egyik barátnőm azt mondta hogy beszélgessek el vele és mondjam meg neki hogy vallja be az őszintét mit gondol. Az én ötletem az volt hogy összezavarom, eddig mindig szomorú voltam suliba, de most megmutatnám neki hogy mennyire nem érdekel, többet lennék másokkal nevetgélnék és jól érezném magam. Vagy egyszerűen sz*rjam le az egészet? Csak az zavar hogy mindig húzza az agyam és ez olyan rossz, mint valami energiavámpír :S Szerintetek mit tegyek?
2011. jan. 17. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezentúl tudomást se vegyél róla.Foglalkozz a többiekkel,barátkozz másokkal,aztán ha odamenne hozzád,hogy mégis mi a bajod,akkor mond meg neki,hogy többé ne is keressen,nem vagy a barátnője és egy kétszinű hazudozó liba.


Egyszerűen tekintsd befejezettnek a "kapcsolatotokat".Légy vidám és boldog olyan emberekkel,akik meg is érdemlik,hogy szeresd őket.:)

2011. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jan. 17. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
egy igaz barátság az őszinteségen alapul, a felek támogatják egymást, de a te barinőd nem ezt teszi, épp az ellentettjét, én lezárnám az ügyet vele. Kész volt , nincs. Vége, magának köszönheti.
2011. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igazából ha ő egy olyan jó barát lenne nem tenné veled ezt, szerintem ne foglalkozz vele túlzottan persze nehogy azt gondolja hogy félsz tőle vagy valami mert akkor folytathatja a cikizést köszönj neki beszélj vele de ne ő legyen az akire esetleg a titkaidat bízod kb. ennyi :)
2011. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!