Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgomnak most lesz a 25....

Húgomnak most lesz a 25. szülinapja! Ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Valami nagyon különlegeset szeretnék neki,nem ékszert,parfümöt,hanem valami nagyon emlékezeteset!Aminek eszmei értéke van,olyat főleg!Leírhatnátok,hogy mivel leptétek meg ti is szeretteiteket akárhányadik szülinapján!!!Megyünk bulizni is,akár ott...

Nagyon köszönöm!


2011. jan. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Már többször javasoltam ezen az oldalon (már ma is egyszer), mert nekünk mindig sikerült valamelyikkel meglepetést szerezni: [link]

(bár árat nem írtál)

2011. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apumnak 45. születésnapjára csináltam egy "vetítést" az eddigi életéről. A mamámtól kértem kölcsön olyan képeket, ahol a mama várandós volt apuval, majd apu kisbaba volt, bölcsis,ovis gimis stb.. A lényeg, hogy a születésétől kezdve minden életkoráról betettem róla néhány képet. Persze ezeken a képeken nem csak ő szerepelt,hanem a barátok, a tesóim, anyám. Szóval időrendbe jönnek a képek, alatta pedig apám kedvenc zenéi szólnak. Egy étteremben ünnepeltük a szülinapját, vittem a laptopot,s amíg vártuk a kaját levetítettem a rokonok előtt. Apám megkönnyezte. :)
2011. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fotókönyvet csináltatnék neki a közös képeinkből, vicces kis kommentekkel, babakorunktól napjainkig. Belevenném a nagy bulikat, szüleinkkel való kapcsolatot, mindent.

Csináltattam már, hihetetlne siker volt!

Kell hozzá részedről is munka, mert neked kell megcsinálni, online elküldeni, ők kinyomtatják és el kell menni érte.Csak ajánlani tudom, szuper ajándék.


www.cewe-fotokonyv.hu

2011. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. jan. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!