Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova jártok el kikapcsolódni...

Hova jártok el kikapcsolódni 25-30 évesek?

Figyelt kérdés

25 vagyok, de mindenhol öregnek érzem magam, viszont szeretnék néha eljárni kikapcsolódni. Már egyáltalán nem vonzanak az ilyen hétvégi lerészegedések, nem ilyenre gondoltam.

Néha összejövünk barátokkal, ismerősekkel, azt nagyon szeretem, de néha úgy elmennék táncolni egyet, de nincs ötletem, hogy hova. Ti mit szoktatok csinálni?

Nagyon gáz, hogy még ilyeneken gondolkozom?


2011. jan. 16. 19:25
 1/7 Mandula11 ***** válasza:

Én koncertekre szoktam járni, ilyen rock&roll bulikba. Ott jókat lehet táncolni, és elég vegyes a korosztály.

24L

2011. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, teljesen normális igény szerintem, más kérdés, hogy mire van az embernek lehetősége. Nekem pl. két munkahely mellett nem sokmundenre - örülök, ha néha eljutok sétálni egyet. 26/N
2011. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én 23 éves vagyok, szintén kinőttem a discos korszakból. Bizony nehéz kérdés ez, jómagam is küszködöm vele. Nem gondoltál még pl. aerobic-ra vagy valamilyen hasonló csoportos mozgásra? A tánc is letudva, jót is tesz és új barátokat is szerezhetsz:)
2011. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Disco 31/N.
2011. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sportolni járok, de az nem olyan, mint egy buli.

Munka mellett lenne időm, heti 5 napot dolgozom, a hétvégéim szabadok, nem is vágyom minden hétvégén bulizásra, csak havi, 2 havi egyre. De úgy nem akarok elmenni, hogy mellettem 16 éves részegek esnek-kelnek, olyankor el is megy a kedvem.

2011. jan. 16. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi kocsmába szoktunk menni, olyan fiatalos fajtába. Van zenegép. Vagy valakinél tartunk kártyapartit (főleg mióta megszületett a kislányom).

26L

2011. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak retro bulik pont ennek a korosztálynak.
2011. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!