Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mernétek ilyet csináltatni a...

Mernétek ilyet csináltatni a helyemben?

Figyelt kérdés

Tehát van egy cég, aki csinál olyan bögrét, amire rányomnak egy képet, és ha a bögrébe forró italt öntenek, megjelenik a kép. Én pedig azt találtam ki, hogy csinálok egy szexi félmeztelen (bugyi, melltartó) fotót magamról, és ezt tetetem rá. (természetesen a páromnak lesz) Viszont az a dilemmám, hogy tartok tőle, hogy a fényképemet esetleg felteszik az internetre, vagy ilyesmi. Ti a helyemben megmernétek kockáztatni?


Őszintén szólva tudom, hogy nem egészen ide illik a kérdésem, de egyrészt nem tudtam melyik kategóriába tegyem, másrészt itt biztos hogy értelmes válaszokat kapok.


2011. jan. 16. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
köszönöm a linket
2011. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyet csináltatni? én is várom a privit!
2011. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]

itt sokkal olcsóbb mint amin te szeretnéd rendelni

22/N

2011. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát, én abszolúte más véleményen vagyok. Szerintem azok közül az exek közül se gondolta volna senki, hogy egyszer majd az imádottal szakítanak, és az majd visszaél a szerelem idején kapott ilyen-olyan fotókkal. Plusz ki láthatja majd a fotódat? Kollégák, a drága mama, ezt érdemes átgondolni!
2011. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na hát engem nem érdekelne,ha látják a munkatársai is.Nyilván akkor csináltat szexi képeket,ha meg van hozzá az alakja is.Ha meg ez a helyzet,akkor nincs mit szégyelni.Fürdőruhás nőket is látnak a strandon,ez sem mutat többet:)
2011. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16:40 ...hm, azért paranoiásan se lehet élni! A bugyi+melltartó nem gáz, végül is bevállalható. Korrigálnám magam :)
2011. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet és bárki felrakja az internetre kipereled a bugyijából ezen ne aggódj,(már ha egyáltalán észre veszed) egyébként se hiszem, hogy bárki nézegetné a digitálisan előhívott képeket és ezzel szórakozna.
2011. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hű, nagyon köszönöm a sok választ! Igazából így végiggondolva, valóban a strandon is csak bugyi-melltartó van rajtam, úgyhogy tulajdonképpen mindegy is. Az hogy munkatársai meglátják nem érdekel (legalább lenne egyszép napjuk), főleg mivel saját irodája van, ahova nem szoktak mások bejárkálni.

A páromban meg ilyen téren maximálisan megbízom, már csak azért is, mert jegyesek vagyunk, és amint lesz lehetőség összeházasodunk, tehát a szakítás már eléggé valószínűtlennek tűnik. Persze váláskor is előkerülhetnek efféle gondok, de drágám nem az a típus, aki ilyen eszközökhöz folyamodna.

Ja és köszönöm a másik linket is, igazából nem az volt a kiszemelt hely amit belinkeltem, csak az volt az első, amit találtam a google-ben :)

2011. jan. 16. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!