Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mernétek ilyet csináltatni a...

Mernétek ilyet csináltatni a helyemben?

Figyelt kérdés

Tehát van egy cég, aki csinál olyan bögrét, amire rányomnak egy képet, és ha a bögrébe forró italt öntenek, megjelenik a kép. Én pedig azt találtam ki, hogy csinálok egy szexi félmeztelen (bugyi, melltartó) fotót magamról, és ezt tetetem rá. (természetesen a páromnak lesz) Viszont az a dilemmám, hogy tartok tőle, hogy a fényképemet esetleg felteszik az internetre, vagy ilyesmi. Ti a helyemben megmernétek kockáztatni?


Őszintén szólva tudom, hogy nem egészen ide illik a kérdésem, de egyrészt nem tudtam melyik kategóriába tegyem, másrészt itt biztos hogy értelmes válaszokat kapok.


2011. jan. 16. 15:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ennek kapcsán felmerült bennem egy másik kérdés is: későbbiekben egy komplett albumot tervezek hasonló képekből készíteni. Viszont a fényképeket ugye elő kell hívatni. És ugye ott is bizonytalan, hogy nem használják e fel rossz célra... Szerintetek?
2011. jan. 16. 15:23
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Huu:( Nem tudom, én nem merném. vannak gonosz, rosszindulatú emberek.

De szerintem nem szabadna, hogy feltegyék. Azért be is lehetne perelni őket szerintem. De ez aranyos ajándék.

2011. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha fényképésznél csináltatod, akkor aláírsz egy nyilatkozatot, hogy megtiltod, h más kezébe kerüljön. stb.am nem hinném, h egy cég másnak kiadná az adataidat/képeidet. kiperelheted őket ugyanis mindenükből, mert meg is nyernéd...
2011. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik az ajándék ötleted. Azt nem tudom, lehet-e biztosíték arra, hogy nem használják fel a fotód, de ha a kép ízléses, az arcod nem látszik rajta - a hajaddal, vagy egyéb módon takarva van - és így vállalnád még ezt a kockázatot is, akkor érdemes megcsinálni.
2011. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem irtó nagy ötlet, persze ha a párodnak bejön az ilyesmi...:) (mert az enyém egyáltalán nem kultiválná:D)

az arc eltakarás viszont jó volna, lehet a hajaddal, de még jobb, ha esetleg egy ilyen csillogós, tollas álarcot teszel fel, mint ez: [link] az adott körülmények között igen szexi a hatás:)

2011. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ez jo ötlet,én benne lennék ilyenben,ird meg privibe lecci hol hogy lehet ilyet csinalni,en nem felnek hogy kikerülnek a kepek,van törveny ami véd,es ha sajat magad valasztod a fotost,akkor meg fökepp,mert utana mar ö perelhetö!ha kikerülnek a kepek.
2011. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem digitális képeket csinálsz? Azt már nem kell külön előhívatni.
2011. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha bugyis-melltartós képben gondolkodsz, és ezek félelmeid, akkor csináltasd meg azt a képet bikiniben.

Egyénként igen, én is félnék, hogy illetéktelen kezekbe kerülne egy ilyen képem.

2011. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte hol lehet ilyet csináltatni. Itt: [link]

Amúgy köszönöm a válaszokat, az arc eltakarását még megfontolom. De szerintem max. a hajammal fogom. Nem tudom, a párom mennyire lenne vevő az ilyen álarcos képre ;)

Amúgy a fényképpel az a gond, hogy valahogy ki kell nyomtatni ha digitális, akkor is.

2011. jan. 16. 15:46
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocs, inkább írd be google-be, hogy varázsbögre, mert ahogy látom több, olcsóbb oldalt is kiad :)
2011. jan. 16. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!