Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal mit lehetne kezdeni?

Anyámmal mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Anyám egész nap csak kiabál,és hétvégén se hagy aludni,pedig hétköznap minden nap 5-kor kelek,és már 8 körül ébreszt,nem tudom kipihenni magam. :/ Ha eszek,és a konyhában pár percig bent van a kaja,már visít,hogy vigyem ki,pedig lehet még eszek,mindent 50x elmond,nem lehet leállítani. :S És ha jön hozzánk valaki,akkor is ilyen hülye grimaszokat vág,mintha vicces lenne,pedig tök gáz. -.-" Elveszi a ruháimat,meg a sminkem,holott neki is van,és én vékony vagyok,ő meg nem. És a gépen nagyon sokszor tanulok,és ő ezt tudja is,és mindig ordít hogy nem kéne annyit gépezned. Ha az asztalomon van a tollam,ami jól néz ki,akkor megnézi,és elteszi. :| Kibeszél,k*rváz a hátam mögött,meg mindent mond rám.

16L


2011. jan. 16. 09:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valószínű túlreagálod kissé, és lehet anyukád is stresszes. Velem is kiabált édesanyám, de mindig a javamat akarta. Ma már 30 évesen belátom, sok mindenben igaza volt. Akkor (16 évesen) azt hittem nekem van a világ legrosszabb anyukája. :) Ma már tudom ő a legfantasztikusabb szülő a világon! :)
2011. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!