Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal mit lehetne kezdeni?

Anyámmal mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Anyám egész nap csak kiabál,és hétvégén se hagy aludni,pedig hétköznap minden nap 5-kor kelek,és már 8 körül ébreszt,nem tudom kipihenni magam. :/ Ha eszek,és a konyhában pár percig bent van a kaja,már visít,hogy vigyem ki,pedig lehet még eszek,mindent 50x elmond,nem lehet leállítani. :S És ha jön hozzánk valaki,akkor is ilyen hülye grimaszokat vág,mintha vicces lenne,pedig tök gáz. -.-" Elveszi a ruháimat,meg a sminkem,holott neki is van,és én vékony vagyok,ő meg nem. És a gépen nagyon sokszor tanulok,és ő ezt tudja is,és mindig ordít hogy nem kéne annyit gépezned. Ha az asztalomon van a tollam,ami jól néz ki,akkor megnézi,és elteszi. :| Kibeszél,k*rváz a hátam mögött,meg mindent mond rám.

16L


2011. jan. 16. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni próbáltatok már?

Kamasz korban ez a legnehezebb, és itt akad el a dolog, aztán csak néztek egymásra, mint borjú az újkapura, mert lövésetek sincs, mit miért csinál a másik, vagy mit szeretne.

A jó anya-lánya kapcsolatnak a beszélgetés az alapja.

2011. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Na ez durva.

Én lecsapnám a *****-be!

2011. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

amint tudsz költözz el, de ez még egyelőre nem reális

próbáld meg ezeket vele megbeszélni

2011. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni. -.-" A fiús ügyeimet se anyámmal beszélem meg,hanem apuval. Ha kell valami,mindig apuhoz megyek,anyám előtt titkolom a dolgokat,mert kiröhög. -.-" Tetszik egy fiú,és nem tudok vele róla beszélni. Engész nap ordít mint a fába szorult féreg,keveri a szart,tesómat is mindig ellenem hergeli,mert amúgy jól elvagyok a tesómmal,csak anyám mindig mondja hogy ez meg az,stb.. Most tesóm szeretne egy cicát,és azt is kiakarja tenni az udvarra a hidegbe. Állat nem lehet körülötte,mert nem tűri meg.
2011. jan. 16. 09:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy téged nem akart?
2011. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves ez a frusztrált anyuci? Apáddal beszélj, hogy fárassza le jól az ágyban. Bocs, nem disznólkodni akarok, de szerintem ez megoldás lehetne, mert sztem kielégítetlen
2011. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:( Nem kielégítetlen, hanem neurotikus.

Nincs az a tosz.atlan nő, aki ezért bántaná a saját gyerekét.


Kérdező: azt mondod, apáddal lehet beszélni, és ha jól látom, most a tesód is "szív" a macska miatt. Üljetek le beszélgetni, szövetkezzetek, és egy emberként álljatok az anyád elé: menjen el pszichológushoz.

Egyáltalán nem normális, amit csinál, és nincs kizárva, hogy komoly oka van. Ebben az esetben ez csak egyre rosszabb lesz. Ne várjátok ezt meg, most küldjétek dokihoz!!!

Szerintem apád sem boldog mellette, és ő is jobban járna, ha rendbe jönne a felesége.

Ha nem megy? Az elég nagy gond. Főleg nektek, mert ő azt sem fogja beismerni, ha romlik az állapota. (Anyám is ilyen volt, már megszakítottunk vele minden kapcsolatot, hosszú történet, de már veszélyeztette az unokáit is.)


Még egyszer ismétlem: ép eszű, normális, nem neurotikus, pszichológusra nem szoruló nő nem csinál ilyet a gyerekével!!

30/L

2011. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyél koleszos.
2011. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismét egy kamasz szenvedései az Ő szemszögéből..én meghallgatnám az anyát is....
2011. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a lanyaim viszik el a sminkjeimet es a ruhaimat is, mivel egy meretunk van pl., s Nekem nem esik ez jol.

A masik dolog, hogy En sem engedtem meg a lanyoknak, hogy mar 16 evesen sminkeljenek, mivel az iskolaba es a kozertbe lelehet menni smink nelkul is!

En ugy erzem, hogy nem mindenben kellene kovetni azokat a lanyokat, Akik Veled egyidosek, hiszen nem minden szulo engedi meg a tetovalast, a sminket stb.

Beszelj a mamaddal ezekrol, de ha azert veszi el a sminkedet, mert nem engedte meg azt, hogy hasznaljad, akkor pedig alkalmazkodni tudsz, s elfogadni azt, amit O mond.

De ezeket a dolgokat Neked kell lerendezni, kerj Apudtol segitseget es kozosen beszeljetek ezt meg a mamaddal pl.

2011. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!