Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50. születésnapra ötletek?

50. születésnapra ötletek?

Figyelt kérdés

Édesapám 50. születésnapjára szeretnénk valami nagyon eredeti meglepetést szerezni neki. Nem iszik, nem dohányzik, nem kávézik, teázik...hátműtét miatt a tandemugrás, rali vezetés, éjszakai helikopterezést már kizártam:D

Egyéb javaslatok??


2011. jan. 16. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el őket vacsorázni egy étterembe, és adjál neki ajándékba, egy 50-es kresztáblát,egy 50-es feliratú pólóval, vagy vegyél a kendvenc zenekarához koncertjegyet.
2011. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egy utazás egyiptomba, veled! Vagy belföldre valami jó kis szállodába ahol kikapcsolódhat, a mamával!


( én azelőtt egy ilyet adtam "apukámnak" és hidd el nem akarta elhinni ) :D ( az mindegy melyik volt )

2011. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy ugyanilyen kérdés 60.-ról nézd meg
2011. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írhatsz 50 köszönömöt, felídézve emlkékeidben, miért vagy hálás neki. Csak papír, toll, és emlékezőtehetség szükségeltetik.
2011. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!