Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apának szerintem nem vagyok...

Apának szerintem nem vagyok az igazi gyereke!?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja hogy menjek az apámhoz, meg hogy anyu majd az igazi apuval csinál nekem hugot. Mindenemet tönkre tesz. Most tépte szét a társas játékom is.

Szerintetek csak nevelt gyerek vagy??


2011. jan. 14. 18:23
 1/8 anonim válasza:
62%
kérdezd meg anyudat
2011. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
apád szánalmas, anyádat sanyargassa, ha félrek*rt, ne téged.
2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
szerintem csak viccel! csak qrva szar a humora-.-
2011. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért elég rossz vicc egy gyerek játékát széttépni. Kérdező!Mióta mondja ezt?

Ha mostanában kezdte el,akkor nyugi, abba fogja hagyni.

2011. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erről anyukáddal kéne beszélgetned.
2011. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? Kérdezd meg anyukádat, hogy ezt szerinte miért mondja, és ha azt mondja,h nem tudja, vagy nincs rá oka, akkor menj oda apukádhoz, hogy ez neked rosszul esik.
2011. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja most ezt veled, mert ezzel anyukádnak akar fájdalmat okozni. Hogy miért, azt csak ők tudják. Talán anyukád félrelépett, de lehet, hogy apukád csak féltékeny valakire. Anyukáddal kellene négyszemközt beszélned erről.
2011. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta azért mondja mert tudja hogy ez nekem bántó.. :( De megbeszéltük a dolgot
2011. jan. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!