Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élien 2.0 kérdése:

Azt hiszem szerelmes vagyok az optikusomba. Csak az a baj, hogy házas, van 2 gyereke és 20 év van közöttünk. Szerintem amilyen jó nő vagyok, ha felajánlanám benne lenne mindenben. És persze a korkülönbség se számít nálam. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mindennap muszáj bejárnom hozzá, hogy láthassam. Direkt elgörbítem a szemüvegem, kontaktlencsével babrálok csakhogy bemehessek hozzá és ránevethessek. Olyan édes a felzselézett haja, minden éjjel a pucér testéről álmodok, teljesen belezúgtam. Szerintetek, hogy közeledjek hozzá?
2010. nov. 13. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Családja van ember, hogy jönnél ahhoz hogy egy házas férfival kezdj??
2010. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Istenem én nem értem ezt... te örülnél ha valaki belebabrálna a családi életedbe???
2010. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bele tudsz babrálni akkor náluk amúgy is gáz van, de szerintem esélyed sincs, mivel nem ő keres téged, ha te mész utána, ami szerintem egy nőnek megalázó semmint imponáló.
2010. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hát olyan finom tapintású álmomban az enyhén narancsbőrös hátsófertája:// Nem bírok lemondani róla. Nekem ő olyan mint másnak a levegő!
2010. nov. 13. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem rossz a látásod
2010. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sysyqueen ***** válasza:
járj el pszichológushoz béjbi! először is nincs az a szekszi bomba nő aki miatt egy hűséges férj sutba vágná a házasságát. egóval egy kicsit lejjebb vehetnél... és felejtsd el azt hogy egy házasságot megtörsz... annak nehéz következményei vannak... az én házasságomba is bepróbálkozott egy csajszi.... nem járt jól elhiheted... és nem azért mert megtéptem... hanem mert feljelentettem és bírósági ügy lett belőle... és én nyertem a pert a férjemmel.
2013. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sysyqueen ***** válasza:
na mivan? én az utolsó... biztos másnak is van hozzáfűzni valója
2013. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!