Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa ha valaki két év...

Miért furcsa ha valaki két év után költözik össze a párjával?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Mi 2 hónap után költöztünk össze, és rá másfél hónappal eljegyzésünk volt, rá 1 évvel pedig az esküvőnk. 10 éve vagyunk házasok, és nagyon jól megvagyunk, és van 3 gyönyörű gyermekünk. És mai a napig szeretjük egymást.
2011. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Jah értem szerinted kevés a két év az összeköltözéshez... hát pedig két év találkozgatás után szerintem éppen ideje kicsit tovább lépni, vagy 5-10 év járás után jön az összeköltözés, még 5-10 év után a házasság, gyerek??

Ez sem válik ám be mindenkinél, az utolsó esküvőn amin voltam 8 éve voltak együtt ami szerintem baromi sok esküvő előtt, rá két évre elváltak.

2011. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Szerintem sem sok mi 3 és fél éve vagyunk együtt és még nem költöztünk össze!:)
2011. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Mi több mint 3 évig nem költöztünk össze, mert nem tudtunk. Ha lett volna lehetőség, már sokkal előbb megtettük volna, csak az volt a baj, hogy suliba jártunk még mind a ketten :D Ahogy lett munka, jött a közös albérlet, igaz, én még onnan is egyetemre jártam, de végre együtt élhettünk. Szerintem 2 év már elég idő az összeköltözéshez.
2011. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Én 20 éves vagyok és még suliba járok, nincs is munkám! Miért is kéne így belevágni egy összeköltözésbe?

(Van osztálytársam aki belevágott)

Szerintem normális ha egy pár ennyi idő után még nem lakik együtt.

2011. jan. 13. 21:41
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem mindegy, hogy hány éves vagy. A suliszerelmekből sokx nem lesz semmi, mert később másfelé kerülnek a pár tagjai...de mikor már az embernek megvan egy kialakult napirendja, munkája, tényleg felesleges 2 évet várni...én 5 hónap után költöztem össze barátommal, igaz ez, több, mint 3 éve volt, és azóta nem jutottunk előrébb, de gondolkodunk eljegyzésen, házasságon is. Már túl is lennénk rajta szerintem, ha megegyeznénk a gyerek kérdésben(én nem akarok, barátom meg igen), amíg ebben nem egyezünk meg, addig meg nem akarunk tovább lépni.

Ezeket amúgy mindenkinek saját magának kell éreznie a kapcsolatában, mikor minek van itt az ideje.

2011. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ott az lehet a furcsa, amire készülnek, de összeköltözés előtt. Na az furcsa nekem is. (bár nem olvastam végig)

Amúgy nem furcsa.

2011. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kérdést én tettem fel és nekem furcsa volt,hogy ilyennel jöttek az emberek.Mindkettőnket becsaptak már és úgy döntöttünk,jobb az óvatosság az elején.Sok lány húzta le pénzzel,megcsalták a párom és velem is történtek hasonló dolgok.Először kb 10 hónapig hétvégente találkoztunk,aztán hétközben is 1-2x a hétvége mellett,voltunk együtt nyaralni,vagy ha a szülei elutaztak,akkor végig együtt voltunk és gondodskodtunk egymásról.Pár hete jött az ötlet, hogy tavasszal költözzünk össze.Addig minketten fel tudunk rá készülni,a házátalakításon is túl leszünk.Én nem tudom,a mai világban ezt miért tartják furának.2 felnőtt ember próbál felelősségteljesen dönteni és nem rohanunk bele semmibe,hogy aztán csalódás legyen belőle.27N/30F
2011. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

mi majdnem 4 éve együtt vagyunk és csak pár hónapja lakunk együtt...

előtte kolis voltam,párom is tanult,hülyeség és pénzkidobás lett volna összeköltözni...együtt aludtunk heti 3-4 éjszaka,minden nap találkoztunk,elég volt akkor annyi

23/N

2011. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mi két hét ismerkedés után költöztünk össze (Pestre) messze a családtól. Ő dunántúli én alföldi vagyok. És még rá 2 héttel volt az első együttlétünk,mivel az első hétben a pakolás miatti fáradság miatt nem szerettünk volna elrontani ,utána meg menstruáltam.

Másfél éve boldogan élünk együtt!

2011. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!