Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa ha valaki két év...

Miért furcsa ha valaki két év után költözik össze a párjával?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ki mondta , hogy furcsa?
2011. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért? Furcsa? Szerintem nem.
2011. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem furcsa. Mi két hónap után költöztünk össze. Na az furcsa. :)
2011. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Sok helyen olvastam, hogy furcsállják.

Most csak ezt a kérdést találtam meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


"bár 2 év után költöznek össze, ez a srác biztosan nem szereti elkapkodni a dolgokat... "


"Nekem nem az ötlettel van a gondom, hanem azzal, hogy most költöztök össze"

2011. jan. 13. 21:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem furcsa
2011. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok vagy kevés a 2 év?
2011. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. De köszönöm, hogy megerősítettek benne. Azt hittem már én vagyok az ufo amiért 2 év 3 hónap után még nem lakunk együtt.
2011. jan. 13. 21:23
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát én ezekből a válaszokból azt szűrtem le, hogy sokallják, hogy 2 évnek kellett eltelnie, hogy összeköltözzenek.
2011. jan. 13. 21:24
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ki sokallja:) Én két év után költöztem össze a párommal, a következő 2 évben pedig olyan "szépen" szakítottunk, hogy most már csak azért a férfiért mozdulok arrébb, aki ezerszer bizonyította rátermettségét..:)
2011. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Semmi furcsa nincs benne.

Szerintem ez az ideális idő ami után már érdemes egy kicsit magasabb lépcsőfokra lépni, de ez minden kapcsolatban más és nem feltétlenül idő függvénye. /Szüleim 17-21 évesen ismerkedtek meg, fél év után lánykérés, még fél év után esküvő, (szex volt, de együtt alvás és összeköltőzés a nem kicsit konzervatív szülők miatt nem), szerencsére addigra kaptak is szolgálati lakást apám munkahelye által, 3 évvel ezután születtem, egyébként nagyjából mindenki közölte velük, hogy úgyis elválnak egy éven belül, ez 25 éve volt azóta is együtt vannak nagy boldogságban, szerintük! az ember rögtön érzi, már a kapcsolat elején, hogy azzal az emberrel le tudná élni az életét, hogy örökre vele akar maradni, legalábbis ők bevallásuk szerint már az elején érezték. ;)

2011. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!