Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy szomorú? Van olyan...

Miért vagy szomorú? Van olyan aki nagyon hiányzik neked? Ki az és miért nincs Veled?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukam, aki 6 eve halt meg, es most legfokeppen az a kisbabanak indulo kis leny, aki 3 napja hagyott itt engem.
2011. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A párom, mert hetelős munkája van. Az édesanyám, aki 98-ban 13 évesen "itt hagyott" bennünket. A nővérem, aki külföldre ment férjhez. És az egész rokonságom, tehát mindenki! Mert én BAZ megyéből GYMS megyébe költöztem, tehát mindenkitől távol vagyok. Szerencsére itt van nekem Botond és Bence a két kisfiam, kik mindig erőt adnak a nehéz pillanatokban!
2011. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom, aki most külföldön dolgozik.
2011. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Egy ember,aki miatt még a büszkeségemet is félredobtam.Mégis csak fájdalmat adott/ad viszonzásul...pedig nagyon szeretem,de Ő úgy döntött,kizár az életéből.Elég kegyetlenül tette.
2011. jan. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mert a férjem még mindig nem ért haza a munkából...:(
2011. jan. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A párom miatt. Mert úgy érzem, nem szerelmes belém. De kényelemből nem akar elmenni, és azt állítja hogy szeret. Csakhogy én nem így érzem. Hiányzik az az első év és nagyon sajnálom, hogy már sose leszünk olyan boldogok.

És legfőképp az bánt, hogy minden nap egyre közelebbnek érzem a szakítást, amit nekem kell majd kimondani, pedig én vagyok az, aki az életemnél is jobban szeretem.

2011. jan. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Igen, van(nak) aki(k) nagyon hiányoznak... azért nincsenek velem, mert már a mennyben vannak:-(


Az egyikük a Barátnőm, aki 2 évvel ezelőtt szenvedett halálos autóbalesetet, a másikuk pedig Anyu, aki 4 hónappal ezelőtt halt bele a betegségébe:-(

2011. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A feleségem igazságtalanul elhagyott
2011. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A szerelmem, aki talán soha nem is akart igazán velem lenni :(
2011. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!