Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond a szomszédokkal. Mit...

Gond a szomszédokkal. Mit lehet tenni? Ötletek?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom lakásával szemben lévő lakásan egy elég nagy család él(romák)és egész nap bömböltetik a zenét,szaladgálnak,ordítoznak.Dolgozni nem járnak,az ismerősöm pedig nem tud pihenni tőlük se éjjel sem nappal.

Már sokan szóltak nekik,hogy hagyják abba,de nem érdekli Őket senkinek a véleménye,még a rendőrség sem tesz semmit.

A barátom dolgozni jár és mindent áthallani,szemernyit sem tud aludni.A füldugó nem jó megoldás,mert akkor nem kel fel az ébresztőórára.Már Ő is beszélt velük,de mint írtam,egyik fülükön be,másikon ki.

Költözés sajnos nem jöhet szóba.

Mit javasoltok?


2011. jan. 13. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Két szekrény méretű haverral rájuk kell szólatni! A cigány csak az erőszakból ért.Ha a megijesztéstől sem változik meg, egy kis dá-dá sem fog nekik ártani.
2011. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
feljelentés
2011. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nincsenek otthon (pl. segélyosztás, lomtalanítás) mindig törjön bele egy kulcsot a zárjukba. Ilyen édes bosszú után akármilyen zajban jól alszik az ember.
2011. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hog működik ez,de hogy kell feljelenteni valakit?Elég telefonon?Vagy több lakónak kellene összeállni?Bocsi,de ilyenekhez nem értek(Az ismerős sem szerintem,mert akkor már megtette volna)
2011. jan. 13. 18:21
 5/15 A kérdező kommentje:
:D Hát ilyesmi nem nagyon fordul meg senki fejében,de lehet ezt még én is alkalmazom majd;))))
2011. jan. 13. 18:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló, te ezt komolyan gondolod??? Dá-dá???

Utána a kérdező barátja meg mehet a temetőbe!!

Ha megvered őket, másnap 60an jönnek rád, és agyon vernek, ezek osztódnak!!!! Jobb lenne, ha nem tenné a barátod kockára az épségét!! Ilyet javasolni..... :S:S:S


22L

2011. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A többi lakóval, akiket zavarnak közösen feljelentést kell tenni a ház közös képviselőjénél. Ha azzal nem haladtok, a jegyzőnél. Vannak ma már az együttélést szabályozó rendeletek.
2011. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos az erőszak erőszakot szül!és abból hogy egy kis dá-dá nem árt nekik, abból nagyobb baja is lehet a barátodnak!Feljelentés: a rendőrök jobban félnek tőlük mint mi polgárok.. :S vagy éppen a korrupció miatt nem szólnak rájuk.

Szerintem egy nap menjen át a barátod és szép szóval akár egy kis ajándékcsomaggal (lekenyerezve ezzel) próbálja meg meggyőzni őket hogy fordított helyzetben nekik is elegük lenne a szomszéd dorbézolásából!

Ha mást nem akkor meg vedd fel kamerára, vagy ha látod hogy aludni készültek, akkor te is ugyanazt csináld mint ők: hangos zene..úgy hogy ők se aludjanak!

2011. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos épp ettől tart,hogy max rájuk szólnak a rendőrök,de semmi extra:S Úgy tünik egyenlőre nincs mit tenni,megszoksz vagy megszöksz.Eddig egyik sem megy neki:S Valóban nem jó ötlet a Dá-dá szerintem sem...Azért köszönöm a vválaszokat,ha valakinek van ötlete,nyugodtan írhat még.
2011. jan. 13. 18:36
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szomszédok is azon a véleményen vannak mint a barátod, akkor kerüljetek be a fókuszba :)

Hogy ha már a rendőrség sem segít, akkor legyetek benne a tévében..vagy: kisebbségi önkormányzathoz forduljatok..és ott kérjetek segítséget hogy győzzék meg őket a halkabb életmódra!

2011. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!